2733
2739
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست

بیا اسی بیا بغلم 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

خدا خیرت بده این تاپیکو زدی

پسرم منم بشدت نق نقو شده داره سه ساله میشه خودمم باردارم همش دیشب باخودم فکر میکردم خدایاا من کجای تربیتشو اشتباه کردم که اینجوری شده 

حالا ک پست بچه هارو خوندم دیدم نه همچی اوکیه همه این مشکلاتو دارن 

ولی نگرانم شدم دومیم پسره اینا باهم بشن من چطوری،کنترلشون کنم خدا میدونه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همیشه از خدا دوتا دختر میخوام همیشه ب خودم میگم اگ دختردارنشم حسرتش ب دلم میمونه ناشکریه ولی خد ...

ممنون عزیزم ان شاءالله جفتمون ب خواستمون برسیم❤❤

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2728
دوسال و دوماه

سلام عزیزم ان شا اله بچه منم بدنیا بیاد با اولیم دوسال و دوماه تفاوت دارن 

دخترمنم خیلی اذیت میکنه 

دیروز تازه پولکی خریدم گذاشتم تو قندون واوردم واسه مامانم 

بعد دیدم دخترم همشو ریخته تو قوری و هم میزنه 😓

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
پوووف،دختر،من رسما امروز،دیوونم کرد دیوونه...میره از،توی،یخچال،گوجه برمیداره، میره کل خونه راه میره ...

واقعا چرا همه ریختن آب رو فرش دوس دارن؟؟ پسر من ۲۰ ماهشه خودش قمقمه نی دار مخصوص آبش داره که نمیتونه بریزه رو فرش راحتم

فقط موقع ناهار شام اگه دوغی نوشابه بطری آب ما رو ببینه بقول شما هی میگه بیده بیده( یعنی بده) من یه ذره ته لیوان واسش میریزم که بخوره جلو چشممون خالی میکنه😑

دیروزم ده دقیقه تنهاش گذاشتم رفتم پایین...اسپری محلول موهامو ریخت رو میز ارایش و زمین بعد میمالوند به سر صورتش

بخاطر کرونا دستاشو خیلی میشورم هر بار پاهاشام میاره بالا میگه بشور😭😭😭

2740

پسر من روزی چن بار میره از تو یخچال شیشه شربت البالو رو میاره میگه براش شربت درست کنم شیشه هم سنگینه به زور تا توی اتاقا هم میاره وقتی از دستش میبینم تا برم بگیرم استرس اینو دارم که فقط شیشه روی فرش نشکنه که واویلاست 

واقعا چرا همه ریختن آب رو فرش دوس دارن؟؟ پسر من ۲۰ ماهشه خودش قمقمه نی دار مخصوص آبش داره که نمیتونه ...

اره پسر منم کلا نصف اب لیوان و باید حتما روی فرش بریزه تازه الانا لباسشویی روشن میکنم فوری میره جا پودری و باز میکنه لباسشویی که داره ابگیری میکنه رو در لباسشویی وای مسته دستشو میندازه تو جاپودری اب بازی میکنه 

ابجی من رسما هیولاست اما خدارو شکر مامان باباش باهم هماهنگن یعنی یک لحظه تنهاش نمیزارن یا میخواوننش بعد میخوابن یا یکی بیدار میمونه حواسش بش هست ....دیروز نیم ساعت بامادرم حرف زدم مادرم هی میگفت ایه لباسشویی خاموش نکن ....ایه ظرفارو نکش.... ایه لباساتو در نیار ایه نکن اصلا گفتم وای خدا چقدر بچه حوصله میخواد ....آیه خانم ب شدت از کتک کاری خوشش میاد .... چند روز پیش تو یک مهمونی بودیم با دوسال و نیم بودنش موهای بلند یک دختره شش ساله رو میکشید پشتش هی میگفت بگو معععععع 😆 ما نمیدونستیم به اون حماقت بچه بزرگتره بخندیم که چجوری از این فسقلی ترسیده و سرش تا کف کاشیا رسیده یا ب دیکتاتوریه اجیم افسوس بخوریم   

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
ابجی من رسما هیولاست اما خدارو شکر مامان باباش باهم هماهنگن یعنی یک لحظه تنهاش نمیزارن یا میخواوننش ...

پسرمنم تازگیا موکشیدن یادگرفته.هردختربچه رو ببینه موهاشو میکشه میخنده وفرارمیکنه..نصف آب لیوانشو میخوره نصفشو میریزه روفرش.همه چیزو پرت میکنه این وراونوور چن بارگوشیمو پرت کردالان ال سی دی من گلس موبایل همسرم شکسته ست🤕

ی وضعیه ک نگوو

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
واقعا چرا همه ریختن آب رو فرش دوس دارن؟؟ پسر من ۲۰ ماهشه خودش قمقمه نی دار مخصوص آبش داره که نمیتونه ...

پسرمنم۲سال و۳ماهشه آب لیوانشو میریزه رو فرش قشنگ دراز میکشه و میگ اب میخورم🤣🤣

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

خداروشکر کنید...

چهار روزه من و شوهرم مشکوک به کرونا و قرنطینه ایم دختر سه سالم خونه مادر شوهرم 

دلمون لک زده تو بغل بگیریمش و بوسش کنیم 

دلمون واسه شیطونیاش لک زده 

🥺🥺🥺