2733
2739
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
ببین پسر منم یه سالش بود برای این کاراش عصبانی و ناراحت نمیشدم چون میگفتم خب یه سالشه هیچ نمیفهمه و ...

اصلا چرا نمیری خونتون؟؟😂😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
حالا فکر کن دوتا بچه شیر ب شیر داشته باشی

دوتا بچه شیر ب شیر دارم دیگه😐😐یدونخ دیگه هم دارم داره ۷ماهش میسه😐

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂 اتفاقا از اون نظدم کچل شدم هی هزارجور تقویتی میزنم ولی باز با این استرسا کرک و پرم میریزه😂

😆😆😆😆😆 منم 2 تاشو دارم هم ریزش مو هم   پسررم خیلیییی شیطونه خیلیی  دیوانه ام کرده

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
اصلا چرا نمیری خونتون؟؟😂😐

والا دوست دارم دستام بسته ست

دلم میخواد فرار کنم یه هفته نباشم کلا نه این دنیا نه اون دنیا فقط بخوااابم و ب افق خیره شم😳😳

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
حالا واسه کچلی قرص سلن پلاس بخور عااالیه ریزش مو رو قطع میکنه  ویتامین و آهن داره

اوکی مرسی   دیگه بر نمی گرده ریزش مو

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
زیر سه سال که خوبه خواهر من ،دختر من ۶سالشه پدرمو در اورد ،هرچی بزرگتر میشن ،سختیاشون بیشتر میشه😭

یاخداااا😶

والا دوست دارم دستام بسته ست دلم میخواد فرار کنم یه هفته نباشم کلا نه این دنیا نه اون دنیا فقط بخوا ...

شرمنده ایشالا یه 15 بیست سال دیگه به این خواسته ت میرسی😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740

پسر منم دو شال و دوماهشه دخترمم ده ماهشه

بخدا منم کم اوردم امروز اونقد گریه کردم 

اعصاب م نمیکشه شوهرمم کمک حالم نیس

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
پوووف،دختر،من رسما امروز،دیوونم کرد دیوونه...میره از،توی،یخچال،گوجه برمیداره، میره کل خونه راه میره ...

خنده م گرفت خواهر😅😅

پروفایلت پسرته؟ شرارت ازش میباره😂😍😍

آره خود خودشه😑

عزیزم منم 5 ماهه باردارم خیلی غصه ام گرفته از الان

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
شرمنده ایشالا یه 15 بیست سال دیگه به این خواسته ت میرسی😂

دروغ نگووو

والا تا ب خواستم برسم چشامو وا میکنم میبینم نوه اومده بغلم😐😬🤕

عزیزم منم 5 ماهه باردارم خیلی غصه ام گرفته از الان

از الان غصه ت نگیره از الان باید گررررررررریه کنی😅😅

نه خواهر شوخی کردم

تا چشم برهم بزنی واقعا تموم میشه .خدابزرگه .

خدا منو انقد کمکم کرد...

دخترم در عوض انقد آرومو متینه خداروشکر...

پسرا همشون سخت و لجبازن