2733
2739
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
عزیزم دخترامو دوس دارم پاره ی تنمن بخدا هیچکس تو فامیل نمیدونه من انقد دوس دارم پسرم داشته باشم هیچ ...

ببین من یک زن عمو دارم فقط دختر میاورد پنجتا اورد . زن داییمم فقط پسر اورد پنجتا . هر دوشون هم ب هوای جنس مخالف هی زاییدن اما نشد ..... الان پسرای زن داییم همه سرگرم زناشونن و پدر مادر تنها رها کردن.... اما دخترا عموم هر روز هرروز عصرها جمع میشن میان خونه مادرشون بااینکه هر کدوم یک نقطه ی دور از شهره با بچه ها شون میان این خونشون همیشه شادی شلوغی زندگی توش موج میزنه چون مادرشون تنها نمیزارن و با هم همدلن ... بنظرم ادم دختر بیشتر داشته باشه خیلی خوشه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من دوسال و ده ماه است تقریبا اوایل دوسالگیش به شدت لجباز شد تو طول روز بیشتر از ده بار آب میخواس ...

اااا دختر منم ک همینه. اما ۳سالو نیمشه

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2731
من دو تا دارم پشت هم۲ ساله و ۳ ساله  پدرمو درآوردن به حرفام گوش نمیدن  هفته پیش مریض بودم ...

واااای خدا😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2740

[QUOTE=139548123]میره بالای این نماز میخونه روسرشم چادرمنو میندازه باریکیش مثل باریکی پل صراطه😂

من كه غش كردم براش الان ديدمش،تنش سلامت باشه 

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧

من دخترم 2سال و 1ماهشه یعنی نگمممم براتووون.تو خونه ک نمیدونه چیکار کنه .همون اول ک راه افتاد کابینت و کشو میریخت از زیر تلویزیون بالا میرفت .لباساش میریخت بیرون.نقاشی دادم رو دیوارا خط کشی میکرد.تو حیاط نمیشه رفت از بالاها بالا پایین میشه.سکو بلند دادیم میترسم از اونجا بیفته.تو کوچه نمیشه رفت یا بیرون واسه خرید راه نمیره .مبگه دس من ول کنید اگه دسش گرفتی رو زمبن میشینه.اصلا ب اشک و گریه مارو رسونده اومدیم خونه جدید با ناخوناش رو دیوار کشیده.با این اوصاف واسه دومی هم اقدامم..بنظرم شما اقدام واسه بعدی خودکشیه یاخوبه؟دخترمون بهمون وابسته نیس با همه جوره زیادب اجتماعیه یهوی یکی بگه بیا پیشم میپره بغلش.شیطنتش زیاده.بنظر شما طبیعیه یاببرمش دکتر یا روانشناس

پسرم اصلا حرف گوش نمیده میدونه یه کاری بده انجامش میده بلند بلند ب ریش ما میخنده 😐 امروز روغن زیت ...

😭😭😭😭😭😭😭منم بچم مثل بچه شماس ازبس بهومن میزنه گاز میگیره دستام همش سیاس لجبازی زیاد مثل بهبوده بی اختیاری دست داره 😂😂

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
ببین من یک زن عمو دارم فقط دختر میاورد پنجتا اورد . زن داییمم فقط پسر اورد پنجتا . هر دوشون هم ب هوا ...

اره عزیزم منم همه ی دلخوشیم ب خواهرامه 

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)