2733
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
ب خدا کم مونده خودم برم بالای کمد بشینم.... باور میکنی ب همه جا دسترسی داره؟؟ هرچیزی رو میزاره سکوی ...

ماشالله اسی از ادن شیطوناس کلا پسر بچه ها خیلی شرن..چقدرم خوردنیه جامن گازش بگیر 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما از دست یدونه بچه سه ساله گریه میکنی

من باید دیگه نعره ه ه ه ه ه ه  بکشم از دست دوقلوهای سه سالم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
ببین پسر منم یه سالش بود برای این کاراش عصبانی و ناراحت نمیشدم چون میگفتم خب یه سالشه هیچ نمیفهمه و ...

عزیزم بچه های باهوش تر اینطوری ان معمولا 

خیلی سخته صبر در مقابل این چیزا ولی چ میشه کرد خوبیش اینه ک میگذره

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      

چقدر با کامنتاتون خندیدم الهی بچه های خوشکلتون همیشه سلامت باشن و خدای مهربون حفظشون کنه😍

منم دخترم ده سالشه پسرم دوسالشه.خیلی دخترم کمکم میکنه پسرم فوق العاده کنجکاوه هیچ چیزی از دستش درامان نیست😂اتفاقا دیروز عصر انگار تو کابینتام بمب منفجر کردی همرو ریختم بیرون با کمدام تمیز و مرتب کردم ولی ولی انگار نه انگار.هر روز جارو میزنم ولی فایده نداره😁

میره آشپزخونه زیراجاقو خاموش میکنه صدبارباید روشن کنم غذام خراب نشه😂از غذانخوردنو کارهای دیگش نمیگم دیگه که داغونم👍

ولی همیشه خداروشکر میکنم بچه هام سالمن و شاد هستن 😍😍😍💚💚💚❤❤❤

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

درسته هنوز بچم به دنیانیومده...اما کاملا درکت میکنم عزیزم

دخترخواهرشوهرم اینطوریه😑وااای یعنی دیوونه میکنه آدمو.از مادرشوهرمم وسواس قرینگی گرفته دیگه بدتر شده رفتاراش.

خواهرشوهرم تازه زایمان کرده...نوزاد رو رسما میخاد تیکه تیکه کنه...یه لحظه دیررسیده بودیم بالاسرش میخاست انگشتشو بکنه تو چشم نوزاد😓

منم ماه دیگه زایمان میکنم...از الان نگران اون تایمایی هستم که قراره برم اونجا یا اینا بیان خونه ما و من چیکار کنم از دست این بچه که نوزادمو اذیت نکنه😢

دستاوپاهای نوزادو میگیره دستش محکم فشار میده. 

2740
آره😄😄 حس میکنم خیلی مامانی تمبلی باشم از اول بارداری سوره ولعصر از زبونم نمیفته بلکه فرجی بشه ا ...

سلام عزیزم

میخاستم بهت بگم خیلی امیدوار نباش

من از اول بارداری کلی سوره ولعصر خوندم ولی الان ماشالله دخترم خیییلییییی خییییلیییی شیطونه و فکر میکنم اصن اثر نکرده خخخخ

دوقلوها اکثر یکیشون شیطونه یکیشون آرومه

ایشالا که از شما اروم باشن

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩

دکتر هلاکویی خیلی میتونه کمک کنه

سرچ کن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
تا تعریف شما از دم دست چی باشه! مثلا مایع ظرفشویی رو هیچکس دم دست بچه نمیذاره. ولی پسر من رفته بردا ...

من خودم پسر بچه دارم  واس خاطر سلامتی خودشم ک شده و ارامش خودم  هرچی ک لازم دارم تو اندازه کم تو کابینتا بالا هستش ک گاهی خودم مجبورم صندلی بزارم بیارم  و باقیشم میبرم میزارم انباری تو پارکینگ سختیشو ب جون خریدم ک هی رفتو امد کنم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما...