2737
2739
پس مقصرخودتی عزیزم 

بیابزن توگوشم...یادم بده چکارکنم..بلدنبودم چطوررفتارکنم..اشتباه کردم ..دلیل دردودلم این بودکه تنهام..ولی خداشاهد هیچی ازمامانم نمیخوام ونخواستم..فقط نمیدونم چرابامن اینجوریه...خسته ام ازبی مهریش ونادیده گرفته شدنش.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من فقط شوهرم کارامومیکرد..حتی چی بگم چیزی که فکرشم نمیکنیدرو اون انجام میداد..اجازه ندادخواهراو ...

عزیزم غصه نخور .خدا بزرگه ...

دیگه چی میشه کرد ما هم شانسمون اینطوریه 

خدا را شکر همسرت دلسوزه 

...
پس خودتون اینجوری عادتش دادید. که لازم نیست هیچ لطف و محبتی بهتون بکنه چون شما همیشه با هر رفتاری ای ...

من که چندماهه ندیدمش ولی براش مهم نیستم حتی اگرشش ماهم بگذره کارم نداره..بعضی موقع ها میگم نکنه من دخترش نیستم

2731
بیابزن توگوشم...یادم بده چکارکنم..بلدنبودم چطوررفتارکنم..اشتباه کردم ..دلیل دردودلم این بودکه تنهام. ...

گلم چرا اینقدر خودتو عذاب میدی .دلتو خوش کن به بچه هات .و بگو ان شاالله وقتی بچه هام بهم احتیاج داشتن به دادشون  برسم و بینشون فرق ندارم. اینطوری آرامش میگیری

...
2740
عزیزم خیلی حستو درک میکنم ...مادر منم همینطوره.  وقتی زایمان کرده بودم برای پسرم .شب که گریه م ...

پچرا نرفتی خونه خودت.اینجور که سنگین تری

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
چرا کادو بردی؟؟؟

همینجوری...من همیشه واسه اش میبرم..آخه اکثراوقات دخترای فامیلمون یادروهمسایه روبه رخم میکشه..درصورتی که میدونم اونااصلابرای ماماناشون قدم خیری بلندنمیکنن..

بخدا من فقط شوهرم کارامومیکرد..حتی چی بگم چیزی که فکرشم نمیکنیدرو اون انجام میداد..اجازه ندادخواهراو ...

خب شایدم یه دلیلش همین باشه منم شوهرم همینجوره وقتی مریض میشم تمام کارامو انجام میده هرکاری که فکرشو کنید. میگه نمی خوام منت کسی سرت باشه من شوهرتم و وظیفمه . واسه همین وقتی مریض میشم مامانم یا خواهرام فقط میان سر میزنن و البته خیلی هم تعارف میکنن که من برم خونه شون اونجا دوره نقاهت رو بگذرونم ولی وقتی می بینن شوهرم اینکارا رو انجام میده دیگه نمیان پیشم بمونن( شاید فکر میکنن یه زحمت اضافه میشن واسمون). ولی وقتی کس دیگه ای از خانواده م مریض میشه میره خونه مامانم میمونه و مامانم تمام کاراشونو انجام میده. واسه همین مامانم نسبت به بقیه نگران تره ولی از جانب من خیالش راحتتره چون می دونه یکی هست که خیلی هوامو داره.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
موقع بارداری یا قبل از اون با هم مشکلی داشتید؟! از شما یا همسرتون دلخور و ناراحت نیست؟!

اصلا.تاحالاازمجردیام تاالعان که نی نی روپام خوابه بهش اوف نگفتم..شوهرمم که عاشق مامانمه...خیلی بهش احترام میزاره...اصلایه چی میگم یه چی میشنوی

2706