2752
2734
من که چندماهه ندیدمش ولی براش مهم نیستم حتی اگرشش ماهم بگذره کارم نداره..بعضی موقع ها میگم نکنه من د ...

ناراحتی هاتو مستقیم و جدی بهش گفتی؟! یا با حالت شوخی و خنده بهش میگی؟

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
پچرا نرفتی خونه خودت.اینجور که سنگین تری

به خاطر حرف و حدیث خانواده شوهرم که چیزی نگن رفته بودم ولی دو سه روز بیشتر نمومدم خونه مادرم. فوری وسایلم جمع کردم و با اون وضع رفتم خونه خودم .

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ..فعلاکه شده...مدام میره سرمیزنه به خواهرم ..براش کلی چی میخره هرچی که فکرکنی ..برای خواهرم دختر ...

خوب دوست داشتن همچین مادری چرا باید برات مهم باشه

تو باید قوی باشی.اینقد قوی که زندگیت رو به بهترین شکل پیش ببری اون موقع میبینی چطور میاد طرفت

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
خب ازش دلیل فرق گذاشتنش بپرس شاید از چیزی ناراحته

میگه نه اشتباه میکنی .من جایی نرفتم برای کسی کاری نکردم ..ولی خواهرم گفت که ماما میکه من فلانی روبزرگ کردم کی احترام 6تاالنگو روگذاشت برام..کی مثل دخترفلانی وبهمانی برام چیزی خرید...من فقط بودجم نمیرسه براش طلابخرم...نداریم چکارکنم

بخدا من فقط شوهرم کارامومیکرد..حتی چی بگم چیزی که فکرشم نمیکنیدرو اون انجام میداد..اجازه ندادخواهراو ...

عزیزم درکت میکنم.مادر منم ی چیزی تو همین مایه هاست.تاپیکم رو بخون.منتها مادر من ب همه ی بچه هاش بی اعتناست.

ببین دوستم تنها راه حل،فقط و فقط اینه ک رفت و آمدتو،محبتهای بی موردت مثل کادوی الکی گرفتن و تماس گرفتن و ... رو با مادرت کمتر کنی.واسه خودت زندگی کن.برو گردش،تفریح،مسافرت،با شوهر و بچه ات خوش باش.زیاد پیگیر مادرت نباش.بزار اون پیگیر شما باشه.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
میگه نه اشتباه میکنی .من جایی نرفتم برای کسی کاری نکردم ..ولی خواهرم گفت که ماما میکه من فلانی روبزر ...

فدای سرت 

خودتو شوهرتو دختر کوچولوت رو عشقست 

بچسب به همونا 

محبتت رو فقطططط نثار اونا کن

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
خب شایدم یه دلیلش همین باشه منم شوهرم همینجوره وقتی مریض میشم تمام کارامو انجام میده هرکاری که فکرشو ...

اتفاقا بهانه ی مامانمم اینه..میگه وقتی شوهرت هست به من نیازی نیست..خب من که نگفتم بیادکارکنه..نه بیادببینمش..بیادبگه ماما کجات دردمیکنه ماماتیغ عملت چطوربود..ماماچراتویکماه سه بارعمل کردی....ماما من هستم بالای سرت ...بیادعطرش بهم آرامش بده...اون مادره ومن نیازمندوجودش...

به خاطر حرف و حدیث خانواده شوهرم که چیزی نگن رفته بودم ولی دو سه روز بیشتر نمومدم خونه مادرم. فوری و ...

خوب کردی.هیچ جا خونه ادم نمیشه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
اصلا.تاحالاازمجردیام تاالعان که نی نی روپام خوابه بهش اوف نگفتم..شوهرمم که عاشق مامانمه...خیلی بهش ا ...

می دونم گلم. این رفتار واسم آشناست، البته نه در مورد خودم، در مورد شوهرم. با اینکه همه کار واسه پدر و مادرش میکنه و همیشه براشون سنگ تموم میزاشت و هیچ وقت هیچ توقعی ازشون نداشت، ولی همیشه ندید میگیرنش و هیچ کاری براش انجام نمیدن و بابت زحماتش نه تنها قدردان نیستن بلکه جوری رفتار میکنن که انگار ما باید قدردان باشیم که اونا اجازه دادن براشون کاری انجام بدیم و اونا هیچ احتیاج و نیازی به کار ما نداشتن. باورت میشه در حالی که فقط یک کوچه بین ما فاصله بود و شوهرم مریض شد و دور از جونش تا پای مرگ رفت ولی حتی نیومدن بهش سر بزنن یا بپرسن چیزی احتیاج دارید یا نه!!!! ولی خدا نکنه بچه های دیگه سردرد بگیرن صدبار بهشون زنگ میزنن و حالشونو می پرسن. بچه های دیگه رو باید روزانه ببینند ولی اگه سالها شوهر منو نبینن عین خیالشون نیست با اینکه یک کوچه بینمون فاصله بود ولی ۵ ماه و ۶ ماه همدیگه رو نمی دیدن. بارها شوهرم بهشون گفت ولی هربار انکار میکردن و میگفتن تو به خواهر و برادرت حسادت میکنی. و بالاخره اونقدر رفتارشون ادامه پیدا کرد که الان ۴ ساله شوهرم حاضر نیست دیگه ببینشون.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
اتفاقا بهانه ی مامانمم اینه..میگه وقتی شوهرت هست به من نیازی نیست..خب من که نگفتم بیادکارکنه..نه بیا ...

عزیزم یه روز برو خونش بشین باهاش حرف بزنه کامل و بی پرده روزی برو که پدرت هم حضور داشته باشه اگرم منکر رسیدگی به خواهرت شد بگو خواهرت چیا بهت گفته در ضمن در حضور پدرت نمیتونه دادن کادو و خیلی کارها رو منکر بشه،شاید خواهرت یه چیزایی رو بهت دروغ میگه اینم در نظر بگیر اینکه مثل دختر فلانی و بهمانی برام طلا نمیاره،شاید حرف خواهرته همه اینها رو در حضور پدرت با مادرت در میون بزارالبته اگر پدرت مثل مادرت نیست که یه طرفه جانبداری کنه یا اینکه منطقیه یه دفعه نمیپره به مادرت وگرنه همون تنها با مادرت حرف بزن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706