2733
2734

نه. مگه گناه کردم خب دراومده

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه بابا همه مون مو داریم دیگه چیز عجیبی نیست خودتو اذیت نکن

ولی خب من همیشه سعی میکنم شیو باشم یا لباس آستین دار بپوشم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

بسته به اینه که کی باشه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

خودش هم خجالت کشید هم خندش گرفت

من خر من احمق اومدم موهای زیربغلشو کشیدم

هنوزم میفته یادش پشماش میریزه پشمای خودمم بیشترمیریزه

کلن دست خودم نی ادم سمیم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
خودش هم خجالت کشید هم خندش گرفت من خر من احمق اومدم موهای زیربغلشو کشیدم هنوزم میفته یادش پشماش می ...

من و تو دوستان خوبی،میتونیم برای هم باشیم 😂😂😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
یادمه جوونیام بلندشون میکردم که رنگ فانتزی بذارم روشون جالب شه 😐😂 عجیبه که خجالتم نمیکشیدم 😂😂

شوخی میکنی دیگه ؟؟😂😂😂😂

دلم خواست امتحان کنم منم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

اتفاقا من نمیزنم بلنده

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
من حتی خودمم میبینم برم میاد همیشه شیو میکنم چجوری تحمل میکنید حالا اگه کسی ببینه که هیچی از خجالت م ...

وقتی هر۳روزشیومیکنم درمیادچیکارکنم بعدتاپم میپوشم فقط بالباسی که زیربغل بسته باشه احساس خفگی میکنم

2706