2733
2734
یعنی چی؟! ساعت ارسال فیلما رو دیدم زمان کارش بوده و تو فروشگاهشون فقط با اون خانم هستن فروشگاه ۳ ...

یعنی حتما اون خانم فرستاده

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
یعنی حتما اون خانم فرستاده

من میگم کار شما اشتباه بوده سرک کشیدی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میگم کار شما اشتباه بوده سرک کشیدی

وااای  دعوامون شد حسابی اول صبحی

کلی فحش کشش کردم 

بهش تهمت زدم داد زدم گفتم تو خرابی  فاسدی و کلی حرفای زشت دیگه که تا حالا اصلا نگفته بودم  و یه نسبت بد دیگه بهش دادم

که وحشتناک عصبانی شد مشتاشو گره کرد که منو بزنه

و همین طور که نشسته بودم رو زمین با پاش لگد زد به کمرم

کاری که تا حالا نکرده بود و داد میزد چرا تهمت میزنی

مگه چیکار کردم  قسمش دادم  گفت این فیلما رو همکار احمقم فرستاده به شوخی  و برا چند نفر دیگه هم فرستاد و من اصلا باز نکردم  که اینو باور نکردم و سریع پاکشون کرد

بهش گفتم دیشب تا حالا نخوابیدم حالم بده

گفت مگه فضولی که بری تو گوشی من

گفتم زن و شوهر از هم چیزی رو مخفی نمیکنن

گفتم کاری نکن بهت شک کنم

تو هم هر وقت خاستی برو سر گوشی من

گفت تقصیر این نی نی سایت بی صاحبه که هی میری توش

بعدش پدر منو در میاری 

بعدش خودش غصه اش شد برا حال زار من 

و به زور کشوندم صبحونه بخوریم

گفتم میخاستم هر وقت رفتی سرکار به بابات زنگ بزنم 

بگم فیلم تو گوشی داری و....  چشماش گشاد شد و با وحشت گفت عجب خلی هستی تو  

اینو گفتم حساب کار بیاد دستش

ازش معذرت خواهی کردم که تهمت زدم 

اولین بارم بود که تهمت بهش زدم  

ولی داغونم که دیشب تا حالا اینقدر حرص خوردم و قضاوت کردم و اونو کلی عصبانی کردم و بدتر اینکه منو بزنه و روش باز بشه  محکم نزد ولی باز داغونم و خوابم میاد

وااای  دعوامون شد حسابی اول صبحی کلی فحش کشش کردم  بهش تهمت زدم داد زدم گفتم تو خرابی &n ...

کاری که نباید میکردی رو کردی

بعدا میگین سیاست چیه

راه خیانتو نشونش دادی با نمک نشناسیت

کاری که نباید میکردی رو کردی بعدا میگین سیاست چیه راه خیانتو نشونش دادی با نمک نشناسیت

شما جای من بودید دقیقا چه کار میکردید؟!

سیاست چیه در این مورد؟

چه طوری راه خیانت رو نشونش دادم؟!

کدوم نمک نشناسی؟!

اصلا متوجه حرفات نشدم

شکر خدا  مشکل خاصی نبوده

یکی از  همکاراش  چند تا عکس ساده کاری براش فرستاده 

رو شوخی این فیلما رو هم همون زمان  فرستاده

دو تایی مون بعدا معذرت خواهی کردیم از هم

فقط بهش گفتم اگه کوچکترین حرکت اشتباهی دوباره ازت 

دیدم  اول خونواده ات  بعد خونواده خودم  رو در جریان 

میذارم  و زندگی جفتمون رو نابود میکنم  و آبروتو همه جا میبرم

خیلی جدی بهش هشدار دادم

شما جای من بودید دقیقا چه کار میکردید؟! سیاست چیه در این مورد؟ چه طوری راه خیانت رو نشونش دادم؟! ...

هر کسی یه فکری داره

شما فکر خودتو کامل قبول داری و بهش عمل میکنی و نمیدونم تاپیک چرا زدی

هر کسی یه فکری داره شما فکر خودتو کامل قبول داری و بهش عمل میکنی و نمیدونم تاپیک چرا زدی

تاپیک رو اشتباه نوشتم

درستش چرا پست زدی