2733
2739
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست
منم از همین میترسم که کارای خونه تبدیلم کنه به یه ادم عصبیِ بی حوصلهه  واییی

عزیزم اگه این کارا رو با عشق انجام بدی نه تنها عصبی و بی حوصله ات نمیکنه بلکه بهت آرامش هم میده😍

منم از همین میترسم که کارای خونه تبدیلم کنه به یه ادم عصبیِ بی حوصلهه  واییی

عزیزم این انتخاب خودته

خانه دار بودن خودش بد نیست

راکد موندن در خانه داری بده

مثل اشتغال که راکد موندن بده

انرژی ات رو بذار روی روابط با همسر

آدم عاشق ته دیگه سوخته رو با علاقه میخوره

زنگ بزن بهشون

بگو عزیزم شما خیلی بد گفتی که من آشپزی کنم من اولش ناراحت شدم ولی فکر کردم دیدم از روی علاقه میگی و دلگیر نشدم

حالا بگو دوست داری این دفعه میایی چی درست کنم

قول نمیدم خوشمزه بشه ولی قول میدم تلاشم رو بکنم 

یهو میبینی اون طرف خط هم معجزه میشه

😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید باورت نشه اما خیلی دوس دارم اینجور یعنی رابطه کم محبت باشه ها عشق هم باشه ولی رابطه کم

درداینجابودکه نه تنهاعشق ومحبت نبود وهمش طلاق عاطفی بود.بلکه شوهرم دلیله سردبودنشوگردنه من مینداخت به دروغ وآبرومم میبره یامثلامیگفت باکفه پاموماساژبدی یابزاری موقع رابطه ازارت بدم .سادیسمی بود.کلانبات جون زندگی انقدرکش وقوس داره اونقدربالاوپایین داره که گاهی آدم فقط یه زندگیه آروم میخوادکه توش حتی مدام درحاله همون آشپزی باشه.

بخدااااااا من همجنستمم دشمنتتت نیستمممم باور کننننننن😭

قصد جسارت ندارم میگم که بدنی این رفتارت شبیه چیهیه پسر بگه میخوام زن بگیرم که بره سر کار جهاز عالی بیاره رو حرفم حرف نزنه تا اینجاش مشکلی نیست اما وقتی بگه من سر کار نمیرم چون ادم کار کردن نیستم شما به این پسر چی میگی؟!!!!

2731
مرسییییی بابت حرفای قشنگگگگ غداهاتم خیلیییی خوبننن با شکم روزههه دلمو اب کردی🤣🧡

ببخش ولی باید یه تلنگری بزنیم بهت 😁

الانم برنامه سراشپز پاپیون زو نصب کن و از غذاهای راحت شروع کن برای یادگیری

موفق باشی😃

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
درداینجابودکه نه تنهاعشق ومحبت نبود وهمش طلاق عاطفی بود.بلکه شوهرم دلیله سردبودنشوگردنه من مینداخت ب ...

عزیزممم....ببخشید ناراحتت کردمم از خدا میخوام قشنگترین روزا رو سره راحت بزاره🧡

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بیراه نمیگه عزیزم

شما اگر منزلید و شاغل نیستید آشپزی کنید

ایشون که نمیتونه عصر خسته کوفته بیاد و تازه بره سر گاز

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
اره 

پس خوب فکر کن نه خودت رو بد بخت کن نه اون بیچاره رو و سریال سرباز روتو شبکه دو حتما ببین خیلی جالبه  دختر از روز اول گفت هیچی نمیخوام هیچی فقط خونه اما پسره اصلا براش خونه تو اولویت نبود پول داشت هدف ندتشت اولویت نداشت  نامزدش اولویتش رو گفته هدفش رو گفته نباید ناراحت بشی باید انتخاب کنی عاقلانه

2738
عزیزممم....ببخشید ناراحتت کردمم از خدا میخوام قشنگترین روزا رو سره راحت بزاره🧡

نه عزیزم اشکال نداره گاهی یادآوریش خوبه برام تادوباره درگیرترحم واحساسات نشم .مرسی عزیزم

اتفاقاا به نطرم اشپزی و بالاسره غدا بودن و بچه دارم اعصاب و روان ادموووووو داغون میکنهههههههه

به نظرم اصلا آمادگی ازدواج نداری فقط برای فرار از خونه پدری نامزد کردی, ولی مطمِین باش هیچ مردی تو ایران پیدا نمی کنی که حاضر باشه با زنی زندگی کنه که از آشپزی و بچه داری متنفر باشه. یعنی می خوام بگم اشکال از شوهرت نیست شاید یه مقدار رک باهات حرف زده ولی اول وآخر همه هیچ مردی زنی نمی گیره که زن فقط برای تفریح  و خوش گذرونی ازدواج ودم از 6/5  صبح می رم سر کار 5 بعد از ظهر می رسم خونه . عصر هم که میام هم باید به فکر شام باشم هم ناهار برای فردای بچه ها. درسته که چون شاغلم شوهرم هم خیلی تو کار خونه بهم کمک می کنه ولی مطمین هستم اگر آشپزی بلد نبودم یا می گفتم آشپزی وظیفم نیست رفتار خیلی بدی باهام می کرد و تو فامیلشون آبروم می رفت همه می گفتن بی عرضس. 

دوراه داری یا روشتو عوض کنی تا دیر نشده به خودت بیای و کار خونه یاد بگیری یا فعلا نامزدیتو کنسل کنی چون به نظرم زیر  یه سقف رفتن با این افکارت باعث می شه به مشکل بخوری. البته ناراحت نشو چون همسن دخترمی اینقدر برات وقت گذاشتم و برات توضیح دادم . دخترم هم همسن توعه اینقدر که تو می گی از آشپزی متنفر نیست ولی به نظرم چون تا حالا فقط به کنکور فکر می کرده اصلا راه ورسم زندگی بلد نیست بنابراین فعلا نه خودش نه من هیچ کدوم به فکر شوهر کردنش نیستیم تا یه کم بتونه خودش رو جمع وجور کنه.

من نگفتم نباید کار کنه گفتم وظیفش نیست پست پایبنتر هم بهش گفتم آشپزی کن چرا اینجا همه عادت دارن ت ...

من ک شما رو نمیشناسم ک بخام توهین کنم 

ولی من خودم تو محیط های صنعتی کار کردم و خیلی اقایون رو دیدم ک زیر بار فشار چطور واسه۲ تومن کار میکنند،صبح کسل میان سرکار و بعدازظهر خسته و داغون میرن خونه،تو سرما تو گرما

صاحب کارای بداخلاق چطور جلوی همه سرشون داد میزنن و میگن خیلی احمقی،عقب افتاده ای و فلان

و اونا هم واسه اینکه اخراج نشن مجبورن تموم گناها رو گردن بگیرن و بیشتر تحقیر بشن و اعصابشون ک خورد میشه میرن یگوشه یا سیگار میکشن یا با یه دختری چیزی حرف میزنن اعصابشون اروم شه

مشکل خانما اینه ک فک میکنن اقایون ربات هستن و هیچی احساس نمیکنند ولی اینطور نیست

فقط تربیتشون متفاوته و از بچگی بهشون یاد دادن ک باید سخت کار کنند 

واقعا درک نمیکنم یخانم چطور میگه وظیفه زن تو خونه کار کردن نیست،منظورمم شخص خود شما نبود،جمله ای ک استفاده کردین بود

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
خب راست میگه.یاد بـگیر.زن گرفته واسه چی.ی ناهارم پیشش نزاری خخخخخ

زن گرفته واسه چییی؟؟؟؟؟واسه اشپزییی؟؟انقدر ارزش جنس خودتو پایین میبینی؟

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
زن گرفته واسه چییی؟؟؟؟؟واسه اشپزییی؟؟انقدر ارزش جنس خودتو پایین میبینی؟

نه زن گرفته نون خور اضافی ببره پای سفره... باید این چیزا رو مادرتون بهتون آموزش بده.

اگر نمیتونی بذار بختش جای دیگه باز شه

اینچیزا بی ارزشی نیست

2706