2733
2734
عنوان

سلام راه خود کشی پیشنهاد میدید نمیتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2480 بازدید | 170 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیخوام ناقص اینا شم تا آخر عمر از مامانم تو سری بخورم میخوام بمیرم حداقل راهی هم نیست بیهوش شم از ح ...

سیاست بلد نیستی😐😂یا باید شوهرتو رام کنی یا خانوادتو مشکل با شوهرت چیه بگو کمکت کنم

برای حاجتم یه صلوات بفرست 🙏🌹
زنگ بزن اورژانس اجتماعی عزیزم خونسردیتو حفظ کن زندگی تا بوده پستی و بلندی داشته 

نمیتونم نمیخوام الان کسی بفهمه چون سرو صدا راه میندازه شوهرم بعد پشتیبان هم ندارم میمونم وسط خونه مامانم هم برم دعوام نیکنه

میشه بگی چطوری خودمون رو دوست داشته باشیم

یعنی خودمون در نظر خودمون دوستداشتنی نیستیم؟؟؟ لیاقت دوستداشته شدن و درک شدنو نداریم؟؟؟؟ اگه تو نظر خودمون بهمون از اطرافیان کم لطفی شده و لیاقت دوستداشته شدنو داشته باشیم خودمونو دوست میداریم

۱۷ سالگی سن ازدواج بوده؟ اشتباه کردند حالا طلبکار هم هستند. خداوکیلی زنده بمون و خودت رو از این منجلاب بکش بیرون و با پیشرفتت از همشون انتقام بگیر هم از اون شوهر گاوت هم از خانواده بی غیرتت

2706