2733
2734
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست

ولی حس میکنم فقط از سر لج بازی هست که این حرفارو به نامزدت زدی هیچ کس نیست به خاطر آشپزی و اینا بیاد جدا شه .اینو کردی یه مشکل بزرگ. زندگی الکی نیست که با این چیزای الکی خرابش کنی  منم ۱۹ سالم بود دوسه مدل بیشتر غذا بلد نبودم که عروسی کردم مجبور بودم یادداشت کنم وسط غذا پختن یادم نره

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شنیدم تو غذای پادگان کافور میریزن تروخداا در اون حد نیارش پلیین فقط🤣🧡

🤣شوهرمن کافورنخورده سردبودلازم نداشت.کلاتاالانشم که من دخترنیستم به روزبازوواصرارخودم بوده.

میگم ۱۹ سالگی زود نبود برا نامزدی؟؟!🤔🤔منم ۱۹ سالمه  حس میکنم تا ۳ یا ۴ سال دیگه باید از مجرد ...

والا با این نطراتییی که دادن منم فک کنم یه ۱۰سالیی مجرد بمونم بد نیست🤣

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

تو رو خدا تا وقتی به بلوغ نرسیدید ازدواج نکنید یکی دیگه رو هم بیچاره نکنید .( منظور از بلوغ ، بلوغ جن‌سی نیست . منظورم بلوغ عقلیه که شاید چندین سال بعد از بلوغ جن‌سی اتفاق بیوفته و طرف کامل با واقعیت‌های زندگی و مسئولیت‌ها آشنا میشه و اونها رو میپذیره و در راستای اهداف زندگی تلاش میکنه ) 

تازه وارد نیستم 😏

این خانم هایی که با لحن بد به یه نوعروس ۱۹ ساله میپرن از کجا ناراحتن؟

همه میدونیم ایشونم اخرش آشپزی میکنن

بزرگ‌تر میشن و در رابطه با زندگی مشترک واقع بین تر میشن

ولی چرا با اینهمه خشم جواب میدید ؟

تاهل اصولا باید باعث شده باشه شماها آرامشتون بیشتر بشه نه اینکه با هتاکی و مسخره گری با ایشون برخورد کنید 

😁
🤣شوهرمن کافورنخورده سردبودلازم نداشت.کلاتاالانشم که من دخترنیستم به روزبازوواصرارخودم بوده.

شاید باورت نشه اما خیلی دوس دارم اینجور یعنی رابطه کم

محبت باشه ها عشق هم باشه ولی رابطه کم

اتفاقاا به نطرم اشپزی و بالاسره غدا بودن و بچه دارم اعصاب و روان ادموووووو داغون میکنهههههههه

خو احتمالا بیرون خونه کار نوردی و رییسی بالا سرت نبوده ک اگه حرفش دوبار تکرار شد یجور سرت داد بزنه ک کرک و پرات بریزه یا همکارایی ک همش زیر ابتو بزنن یا ارباب رجوع هایی ک در همه حال طلبکار باشن و شعار اداره هم در همه حال این باشه ک حق با ارباب رجوعه

ساعت ۷ صبح هم باید هرروز بیدار بشی و ته ماه یحقوق بهت بدن ک حتی پول ایمپلنت یدندون هم ازش درنیاد😒

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
گفت یبار نشد بیام خونتون تو غدا پخته باشی گفتم بلد نیستم‌ عاقااااا طرف همجنستون باشیننننن یکم😭

عزیزم طرف حقیم ... نمیشه ک مرد از صبح بره دنبال یه لقمه نون تا شب بعد بیاد خونه ببینه غذا نیست ... الان خداروشکر عصر اینترنته ... هرغذایی بخوای میزنی و درست میکنی ... تو باید به این فکرکنی که داری برای عشقت غدا درست میکنی ... من خودم به غیر از ماکارانی غدای دیگه ای بلد نبودم ولی سری اول ک مهمونی دادم بدددوووون هیچ کمکی دست تنها تونستم از پسش بربیام .. وقتی ازدواج کنی و خانواده شوهرت بیان مهمونی و ببینن چ غذاهایی پختی باعث سربلندی خودت و خانوادت و شوهرت میشی

اینارو ببین خودم دوبار اولی ک مهمونی دادم 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

اسی منم الان عقدم اشپزیم خیلی کم بلدم و نازپروردم هستم و سنیم ندارم ولی الان دارم تمام سعیم میکنم ک تا قبل عروسی همه چیو یاد بگیرم

بنظرم وقتی باعشق باشه اتفاقا لذتبخشه سعی خودت بکن 

این خانم هایی که با لحن بد به یه نوعروس ۱۹ ساله میپرن از کجا ناراحتن؟ همه میدونیم ایشونم اخرش آشپزی ...

منم از همین میترسم که کارای خونه تبدیلم کنه به یه ادم عصبیِ بی حوصلهه  واییی

من مشکلم اینه که نمیخوام فک کنه که فقط وظیفه منه

تو هنر خودت تو خونه داری و آشپزی نشون بده . مهم تر از همه هنر و سیاست زن بودن رو یاد بگیر . با زبون خوش و محبت افکار و عقاید خودت میتونی ملکه ذهن شوهرت کنی ولی زمان بر هست . اصلا عادت به کل کل و لج بازی نکنید تو رابطه تون که هیچی عایدت نمیشه جز بی احترامی و سرد شدن رابطه.

شما خودتونو با کی اشتباه میگیرین؟؟؟؟؟ اگه شاغلی حق داری ولی اگه نیستی فک کنم تو خاب و خیال هستین ه ...

من نگفتم نباید کار کنه

گفتم وظیفش نیست

پست پایبنتر هم بهش گفتم آشپزی کن

چرا اینجا همه عادت دارن تا چیزی باب میلیون نیست توهین کنن!!!!

یعنی چی خودتو با کی اشتباه گرفتی!!!

من خودمم لازم نیست کسی دیگه باشم

مرد وظیفش کار بیرونه

زن هم وظیفش تربیت فرزند

والسلام

کار خونه میکنم چون همسرمو دوست دارم نه که وظیفه 

❤️❤️❤️❤️
عزیزم طرف حقیم ... نمیشه ک مرد از صبح بره دنبال یه لقمه نون تا شب بعد بیاد خونه ببینه غذا نیست ... ا ...

مرسییییی بابت حرفای قشنگگگگ

غداهاتم خیلیییی خوبننن با شکم روزههه دلمو اب کردی🤣🧡

2706