2733
2734

بيرون كرد ، تو خيابون چون من وقتي دير برم دنبالش ميگه وقتي اومدي بگو بيام بيرون كه مثلا واينسه بيرون بخاطر من منم خودش دير كرد فقط بهش گفتم من نميتونم با اين شرايطم وايسم سر كوچه تا تو بياي زشته يه هو با سرعت زياد نگه داشت گفت اصلا اشتباه كردم گفتم بريم بيرون پياده شو فرداش پشيمون بود يه داستان دراورد به اون بهونه بگه بريم بيرون و حركتشو خواست ماسمالي كنه به روش نياورد من بدم از اين كارا مياد گفتم خر خودتي باز خودشو ب اون راه زد گفتم هي خودتو بزن اون راه يه دفعه طومار فرستاد كه طلبكارم هستي و فك كردي با اين كارا ميتوني كمبوداتو جبران كني و خودتو ببري بالا؟(😳🤣 درصورتي كه من شرايطم كامله و اون زور ميزنه يكيشم بخواد باشه)اصلا چ ربطي به اين موضوع داشت!!انگار منتظر بود اينو بگه،،منم فقط توضيح دادم جريانو كه مقصر نبودم بعد گفتم حركتتم از حيوون بدتر بود دور از شخصيت بجاي عذر خواهيته جواب نداد

حالا چندروز بعد بهش پيام دادم اون ديگه خودشو داره چس ميكنه من بعضي وقتا چون كاردارم غيرعمددير ج ميدادم اون زور ميزنه تلافي كنه و هرچي ميگم درسو كار دارم خودشو ميزنه به نفهمي خودش بيكاره الانم اون يا خودشو چس كرد 😒😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731