2752
2734
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست
گفت یبار نشد بیام خونتون تو غدا پخته باشی گفتم بلد نیستم‌ عاقااااا طرف همجنستون باشیننننن یکم😭

اخه حق اینجا با نامزدته گلم

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا مشکل اینه خانم ها تحت هر شرایطی اشپزی و خونه داری رو وطیفه زن میدونن انگار باید اولویت هر خانو ...

واسه اینکه خیلی خانما علاقه دارن به این کار ،و هم اینکه در مقایسه با کار بیرون هم از لحاظ روانی هم جسمی کار خیلی خیلی سبکتری هست 

من الان دو هفتست استعفا دادم اعصابم خورده ،واسه اینکه دوباره بای برم سرکار و زیر فشار باشم

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

استارتر عزیز

چند سال اول  ازدواج سال‌های شناخت بیشتر ‌ و ازمون و خطاست

شما بجای آشپزی که به موقع توش ماهر هم میشی

به گفتگوی سالم با همسرت فکر کن

ادبیات همدیگه رو بشناسید 

اگر ایشون میکفت من بعد از ازدواج بجز دستپخت خانم خوشگلم دیگه هیچ غذایی نمیخورم الان حس ات چی بود ؟

جفتش یکیه ها

ولی تاثیرشون فرق داره

با ایشون حرف بزنید 

با مهر و محبت 

ادبیات همدیگه رو با احترام ‌ و محبت بسازید

😁
واسه اینکه خیلی خانما علاقه دارن به این کار ،و هم اینکه در مقایسه با کار بیرون هم از لحاظ روانی هم ج ...

اتفاقاا به نطرم اشپزی و بالاسره غدا بودن و بچه دارم اعصاب و روان ادموووووو داغون میکنهههههههه

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
تمگه وظیفه ما آشپزی و گردگیری و بچه داریهههه چرا همتون میگید حق دارهه ؟؟؟

پس چیه؟ 

یارو مرض نداره تو این همه گرونی زن بگیره خرجت بده بعد تو ی غذا هم براش نپزی

مگ تحفه ای

لوس

بخدا خونه ی پدر خیلی خوبهههههه  دارم بهش ایمان میارم😭

واقعا تو زن زندگی مشترک نیستی نه خودت رو بد بخت کن نه یاپه جوون که با هزار امید و ارزوی خودش و طرافیانش دنبال خوشبختی براش هستند  هر موقع به قدری ایمان داشتی که باید ازدواج کنی برو سراغ ازدواج

استارتر عزیز چند سال اول  ازدواج سال‌های شناخت بیشتر ‌ و ازمون و خطاست شما بجای آشپزی که ...

چقدر ارامش بخشی تووو مرسیییی حتمااا🧡🧡🧡🧡

باورت میشه الان دارم به جدایی فک میکنمم چون مطمعنم از پس آشپزی بر نمیام ظاهرا  با نظرات دوستان ...

آنقدر تلقین نکن . شوهرمن هیچی بلد نبود درست کنه ولی علاقه نشون داد الان ماکارونی درست می‌کنه بهتر از من . شروع کن با عشق و علاقه یاد بگیر واسه دل خودت نه هیچ کس . غذای بیرون که بدرد نمیخوره . زن و مرد هر دو باید بلد باشم آشپزی . خانما در حد عالی و آقایان در حد کار راه بنداز واسه وقت ضرورت . زیادم سر این مسائل با نامزدت کل کل نکن روتون بهم باز میشه .

پس چیه؟  یارو مرض نداره تو این همه گرونی زن بگیره خرجت بده بعد تو ی غذا هم براش نپزی مگ تحفه ...

بخدااااااا من همجنستمم دشمنتتت نیستمممم باور کننننننن😭

واقعا تو زن زندگی مشترک نیستی نه خودت رو بد بخت کن نه یاپه جوون که با هزار امید و ارزوی خودش و طرافی ...

اره 

فاز اونایی که ازدواج می خوان بکنن ولی آشپزی و کار خونه دوست ندارن رو نمی دونم چیه ؟ مگه مادرتون برا ...

عزیزم میگن درخت پربارتر باشه شاخه هاش پایینتره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

میگم ۱۹ سالگی زود نبود برا نامزدی؟؟!🤔🤔منم ۱۹ سالمه 

حس میکنم تا ۳ یا ۴ سال دیگه باید از مجردیم استفاده کنم

اونممممممممم با این وضع تاهل خانوما که همش شاکین از اقایون

آنقدر تلقین نکن . شوهرمن هیچی بلد نبود درست کنه ولی علاقه نشون داد الان ماکارونی درست می‌کنه بهتر از ...

من مشکلم اینه که نمیخوام فک کنه که فقط وظیفه منه

2706