2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عمه من همینطوریه میاد چند وقت یه بار بابام پوستای کف پاشو محل خار میتراشه میگه راحت میشم یک ماهی ،توهم امتحان کن ، اون عمل کرد گفت راحت شدم باز یه پا دیگش

مامان منم همینطور بود یهچور چیز ژله مانند باید بزاری ته کفش میزاشت سر کارش زیاد سر پا بود پیاده روی کربلا هم رقت کلا آب شد

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
2731
عمه من همینطوریه میاد چند وقت یه بار بابام پوستای کف پاشو محل خار میتراشه میگه راحت میشم یک ماهی ،تو ...

اونقدر پوست کف پام نازک شده میترسم از هرچی بگی امتحان کردم الا این

انجام نمیدن چون دیابت دارم میگن خطرناکه

تو اینترنت سرچ کردم

نوشته بود روغن بابونه خوبه

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2706