2737
2734
عنوان

بیاید از عجیب ترین اعتقادات و حرفایی که تو سایت شنیدین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 141 پست
ميدوني رابطه داشتن مهم نيست  ولي بنظرم وظيفه دختره كه رابطشونو مديريت كنه كه اگه يوقت خدا ...

بله دوست من توی عقد بکارتشو از دست داد و این چیزا رو خانوادش عیب میدونستن اکه میفهیدن رابطه داشتع نمیاشتن طلاق بگیره از اونجایی ک شوهرش زن باز و خائن و.. بود یه عروسی کوجیک و بدرد نخور گرفت یه ماه بعد درخاست طلاق داد. اکه عقد هول نبود پا نمیداد اینجوری خودشو بدبخت نمیکرد واسه یه مرد هوس باز

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
موافقم ولی اینایی ک میگی بیشتر تو ازدواجای سنتی مطرحه که شناخت طرفین خیلی کمه در این حالت اره ولی ای ...

توو ازدواج سنتي بيشتره ولي متاسفانه تو ازدواج هاي مدرن هم ديده شده اينجوري در كل زن باهوش باشه و رابطشو كنترل كنه بهتره 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دوست من توی عقد بکارتشو از دست داد و این چیزا رو خانوادش عیب میدونستن اکه میفهیدن رابطه داشتع نم ...

دقيقا درسته

بعد طلاق دلش براي بكارت نميسوزه دلش براي سادگيش ميسوزه كه كاش خود دارتر بودم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
توو ازدواج سنتي بيشتره ولي متاسفانه تو ازدواج هاي مدرن هم ديده شده اينجوري در كل زن باهوش باشه و راب ...

بستگی ب دید داره ب نظرم رابطه ای ک بعد اونهمه شناخت بخواد سر همچین مواردی بپاشه دیگه واقعا عقد و نامزد و ... فرقی نمیکنه از هیچ جهت

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
من بااقایون صد در صد مخالفم  اون سه تا نقطه رو نداره

منم کاملا مخالفم مقل شما حتی تاپیک هاشون هم نمیرم ولی گاهی اشتباهی فکرکردم خانم هستن وکامنت گذاشتم ولی ب محض اینکه متوجه شدم اقا هستن حذف کردم هرچند سایت عمومیه ولی بازم بیشتر چیزای اینجا زنانه هست موضاعات بارداری ومشکلات زن ها وبچه داری و...

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

دوستان درمورد گواهی سلامت که گفتین این کار یعنی بی احترامی به دختر

کاری به درست و غلط این موضوع ندارم ولی یه وکیل میگفت حتما حتما بگیرین گواهی رو

گفت خودتون شده تنهایی برین بگیرین ولی داشته باشین این مدرک رو

میگفت اگه زندگیتون خوب بود که شکر خدا اگه دررابطه با این موضوع دچار مشکل شدین دادگاه فقط اون گواهی رو قبول داره ازتون

از سال ۹۶ خواننده خاموش بودم دیگه بعد دو سال عضو شدم😍
2740
مگه اجازه ایه؟ ینی به بقیه خانواده ها میگن ؟یا اجازه میگیرن؟ زن و شوهرین دیگه رابطه کامل درستش اینه ...

چی بگم والا

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

اینکه ازدواج کردن استغفرالله انگار بَرده شوهرشونن فقط بشور و بپزه، لباس پوشیدنشون،استفاده از موبایلشون،رفتار،حرکاتشون همشششش اجازه شوهرشونو میخواد، درسته نظر زن و شوهر باهم فرق داره ولی نه تا این حد فوضولی

یکیش به من گفت خوش بحالت، اینستاگرام داری؟؟؟؟

گفت شوهرم نمیزاره میگه اینستا جای...

اصلا شاخ در اوردم

اخه ادواج کردی،ارباب که نگرفتی 

اعصابم خرد میشه اینقدر ذلیل و بیچارن

غصه نخور درست میشه.
 امضات ایشاالله همیشه سالم باشی این اقا امید بعد چه مدتی وارد زندگیت شد؟

تقریبا پنج ماه بعد آشنا شدیم البته زوری چون من نمیخواستمش هی پسش میزدم اما اون موند و بهم کمک کرد

هشت ماه آشنا شدیم

بعدش نامزد شدیم 

چطور مگه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2706