2752
2734
عنوان

بیشعور بهتره یا باشعور

74 بازدید | 4 پست

دقت کردین هر چی ادم بیشعور موفق تره بخدا هم حالشون بهتره هم موفق ترن هم جدی گرفته میشن حالا تو باشعور باش دیگران درک کن مهربون باش حسادت نکن تیکه ننداز تهشم همون ادم از تو مقدم تر تو جمع ها همونی که بیادب بیشعوره تیکه مینداره خیلی برام جالبه یک بنده خدایی میگفت ادم باشعور باشه اتفاقا بهتره اینجور ادما عمیقا عقده این به هیچ جا نمیرسن ولی فکر میکنم برای دلخوشی من اینو گفت حالا الان باز یک بیشعور نیاد کامنت بزاره خواهشا باشعورا بیان خوردن بیان چیکار کنم میخوام تکیه انداختن یاد بگیرم ای دل غافل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بی‌شعور ها آسوده هستن و اطرافیان رنج میدن

از لحاظ انسانیت و شخصیت تو رتبه پایینی قرار دارن ولی عوضش آرامش دارن

انتخاب با خودته دوس داری کلا بی دغدغه و بی پروا باشی

یا ی انسانی که آسیبی به کسی نمیزنه و ی سری زحمت ها رو هم تحمل میکنه

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله