2733
2739
عنوان

بیاید از عجیب ترین اعتقادات و حرفایی که تو سایت شنیدین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 141 پست
مام اجازه رابطه نداریم شوهرمم گرمه شدید

وا اجازه شما فقط دست همسرتون هست .خیلی هم گناه میکنید تمکین نمیکنید . خدا از دستتون خشمگین میشه . شوهرتون ازتون سرد میشه و عوارض جبران نا پذیری برای زندگیتون داره . دیگه عقد با عروسی از نظر شرعی و قانوتی و اخلاقی هیچ فرقی نداره . عروسی فقط یه تشریفات برای مردم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینکه  حلیم رو با  نمک می خورن خیلی خیلی  خیلی خیلی تعجب کردممممم!!!

ما هم از اینکه بعضیا حلیم را با شکر میخورن نه تنها تعجب میکنیم بلکه حالمون هم بد میشه البته سلیقه ای هست و گناهی نیست ولی وقتی شما ها میگید تعجب میکنید منم میگم ما بیشتر از شما تعجب میکنیم . استان اصفهان ندیدم کسی با شکر بخوره . ما حتی شیر برنج را با نمک میخوریم 

شوهرت چندسالشه وچیکار مییکنه عزیزم؟ ۱۳سالگی درسو ول کردی؟شوهرت چطور؟

سلام عزیزم امروز پستت رودیدم.شوهرم وقتی ازدواج کردیم۲۸سالش بود.اره درسو ول کردم.شوهرم هم شغلش ازاده وخداروشکر دستمون به دهنمون میرسه

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
2731
وا اجازه شما فقط دست همسرتون هست .خیلی هم گناه میکنید تمکین نمیکنید . خدا از دستتون خشمگین میشه . شو ...

عواقبشو چیکار کنم خانوادم حساسن

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
به سلامتی

ممنون گلم

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم