2737
2734

نمی‌دونم من دخترم ۳ سال و ۳ ماه بود می‌خواستیم ببریم دکترش خدا خیرش بده گفت اول از تک فرزندی خارج شه بعد ، الان خواهرش ۲ سالشه کاملا مشکلات گفتار و درک اجتماعیش رفع شده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چه مشکلی 

عقب ماندگی ذهنی وجسمی داره مدرسه استثنایی بردمش حرف نمیزنه واینکه توراه رفتن ضعیفه ب ی چیزی بر بخوره زود میفته تعادل نداره میگم الان ببرمش نتیجه میده یا سنش بالاست

2731
نمی‌دونم من دخترم ۳ سال و ۳ ماه بود می‌خواستیم ببریم دکترش خدا خیرش بده گفت اول از تک فرزندی خارج شه ...

من دخترم عقب ماندگی ذهنی وجسمی داره واینکه ی خواهروبرادر یک ساله داره

من دخترم عقب ماندگی ذهنی وجسمی داره واینکه ی خواهروبرادر یک ساله داره

اخی ایشالله درست میشه 

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2740
عقب ماندگی ذهنی وجسمی داره مدرسه استثنایی بردمش حرف نمیزنه واینکه توراه رفتن ضعیفه ب ی چیزی بر بخوره ...

اصلا صحبت نمیکنه یعنی؟

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
اصلا صحبت نمیکنه یعنی؟

میگه بابا دادا ماما مثل بچه یکساله الان ک بردمش مدرسه استثنایی یکم بهتر شده ولی دبیرش گفته ببریش کاردمانی گفتاردرمانی خوبه براش

عقب ماندگی ذهنی وجسمی داره مدرسه استثنایی بردمش حرف نمیزنه واینکه توراه رفتن ضعیفه ب ی چیزی بر بخوره ...

بله که نتیجه میگیره .تحت پوشش بهزیستی بنویسش کمک هزینه میدن. انشالله خدا شفاش بده و باعث افتخارت بشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
میگه بابا دادا ماما مثل بچه یکساله الان ک بردمش مدرسه استثنایی یکم بهتر شده ولی دبیرش گفته ببریش کار ...

ایشالله خدا خودش کمک می‌کنه نگران نباش💙