2733
2734
عنوان

حس میکنم یه قدرت ماورایی دارم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 36763 بازدید | 1118 پست

خب انرژیت خیلی بالاست و قدرت جذب بالایی داری 

به انرژی های مثبت فوکوس بزن 

پر از عشق الهی باشی 

نترس چون ارتعاشتو میاره پایین 

منم مثل توام و از تجربیاتم به ممبرام گفتم 

هم خوبه هم بد 

من سر کار بودم کارفرمام سرم بد داد زد یهو یکی از وسایلاش ترکید و شکست تازه تو اون محدوده خیلی حساس بود 

پیشنهادم اینه مدیتیشن کن و خودتو تصور کن که پر از نور الهی هستی برقص و شاد باش 

توی دعواها و انرژی منفی ها نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه سوم و برای همینه می‌خوای؟

نه دوسته عزیز بزار برات بگم من تقریبا 6سال تو نی نی سایتم فقط تو گروه دوستان خودم پیام میزارم برای بقیه تاپیکها یه خواننده خاموشم وراحت راجب بقیه نظر نمیدم، شما تو زندگی من نیستین که اینجور با حرفتون دل میشکونین، من وشوهرم اولا که همدیگر خودمون انتخاب کردیم وعاشق شدیم، بعدم دوتا دختر دارم که جون من وشوهرم براشون در میره ولی دلمون پسر هم میخاد، ولی کلا اعصاب شوهرم خیلی ضعیف زود عصبی میشه ودعوا را میندازه حتی بادخترا که همه زندگیشن، من دلم بچه میخاد ولی اون میگه زندگی که دعوا توش حتما باید تموم بشه قبول نداره که با مشاوره ودکتر درست میشه، قبول نداره که باید درمان بشه، میگه مشکل از من نیست سریع میگه اگه نمیتونی برو

دوستان واقعا چشمام باز نمیشه سوالاتتون رو بذارین فردا تک تک جواب میدم قول میدم

سلام استارتر عزیز

من آزمون استخدامی قبول میشم قبول نهایی؟؟

امسال ازدواج دارم؟

کلا هرچی تصور کردین بهم بگین ممنونم ازتون 

برا حاجت دلتون دعا میکنم و ی تسبیح صلوات برا حل شدن 

مشکلاتتون میفرستم

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
گلم من چیزی برا خودم نمیخوام میشه تصور کنی پسر من شفا میگیره؟ اروم میشه و عزتمندانه و کامل حرف میز ...

ان شاالله ان شاالله بهترینا برای پسرتون رقم بخوره

منم ارزو دارم پسرم اروم بشه و عزتمندانه و کامل حرف بزنه 

سلام میشه بگی من قبول میشم آزمون رو؟پسرم درموردچیزهای ماورایی ک میبینه راست میگه یا الکی میگه و چیزی نمیبینه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

قانون جذب منم سنم ک کمتر بود همینجوری بودم ب مرور ک سنم رفت بالا کمتر .روحت پاکه و انرژی مثبت زیادی و جذبت خیلی بالاس سعی کن کنترلش کنی و به چیز های مثبت فکر کنی

#انسانیت
2706