2410
2553
عنوان

🔹💠🔹 مشق انتظار🔹💠🔹

5916 بازدید | 244 پست

سلام علیکم خدمت شما دوستداران حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف؛این تاپیک به طور تخصصی به موضوع مهدویت و درس اخلاق خواهد پرداخت.

_دوره های مهدویت طی جلسات مجازی در ساعات مشخص با حضور دوستان برگزار خواهد شد.

_درس اخلاق هفته ای یک جلسه برگزار خواهد شد.

زمان و تاریخ کلاسها متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت هماهنگی با نماینده ی حقیر در تعامل باشید:

@عطرنرجس1400    

از همراهی شما عزیزان سپاسگزارم🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ ،🔹💠مشق انتظار 💠🔹 بپیوندید

اولین جلسه ی دروس مهدویت و اخلاق روز۲۸تیر ماه ۱۴۰۰

ساعت۱۶الی۱۷ برگزار می شود. 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ ،🔹💠مشق انتظار 💠🔹 بپیوندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام👋

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سلام حاضر

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
2706