2733
2734
عنوان

بیاید از عجیب ترین اعتقادات و حرفایی که تو سایت شنیدین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3825 بازدید | 141 پست

از اینکه  حلیم رو با  نمک می خورن خیلی خیلی  خیلی خیلی تعجب کردممممم!!!

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ميدوني رابطه داشتن مهم نيست  ولي بنظرم وظيفه دختره كه رابطشونو مديريت كنه كه اگه يوقت خدا ...

دقیقا کاملاً موافقم

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا کاملاً موافقم

🌹🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اینکه شوهراشون کلی محدودشون میکنن ولی هیچی نمیگن نمیزارن برن بیرون، کار کنن ، ادامه تحصیل بدن خیلیم ...

وای اره،بخاطر همین اصلا به نظرات اکثرشون اصلا اهمیت نمیدم،انگاری توی ۱۰۰ سال پیش موندن،همیشه میگم‌ مگه همچین چیزایی هنوزم هست؟؟مگه یه دختر وپسر جوون هنوز همچین عقایدی دارن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
چندروز پیش یکی میگفت گوشت داخل نانازش رو بریده میگفت خونش بند نمیاد حالم بدمیشه یادم میوفته🥴🥴🥴

حالا نگفت چرا همچین‌کاری کرده ؟؟؟

واقعا تعجب اوره بعضی از کارای ادما 

جلل عجایب!!!!!!

حالا نگفت چرا همچین‌کاری کرده ؟؟؟ واقعا تعجب اوره بعضی از کارای ادما  جلل عجایب!!!!!!

میگفت اضافیه 

زده بیرون

اونم بریده بودش🥴🥴🥴

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ميدوني رابطه داشتن مهم نيست  ولي بنظرم وظيفه دختره كه رابطشونو مديريت كنه كه اگه يوقت خدا ...

یه چیز دیگه هم هست اگه توی نامزدی تن بدی به رابطه

شوهره بعد عروسی مطمئنا سرکوفت میزنی تو هول بودی و تا ازت خواستم اومدی جلو و.....

دیدم که میگم😐

مام اجازه رابطه نداریم شوهرمم گرمه شدید

مگه اجازه ایه؟ ینی به بقیه خانواده ها میگن ؟یا اجازه میگیرن؟ زن و شوهرین دیگه رابطه کامل درستش اینه که برای بعد عروسی باشه ولی الان میتونید نیاز همو بر طرف کنید

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹

موافقم ولی اینایی ک میگی بیشتر تو ازدواجای سنتی مطرحه که شناخت طرفین خیلی کمه در این حالت اره ولی اینکه کلا تبدیل ب ی عرف بشه نه

یه چیز دیگه هم هست اگه توی نامزدی تن بدی به رابطه شوهره بعد عروسی مطمئنا سرکوفت میزنی تو هول بودی و ...

مرد بد خيلي زياده متاسفانه براي همين زن بايد باهوش باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706