2752
2734
عنوان

بیاید از عجیب ترین اعتقادات و حرفایی که تو سایت شنیدین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3825 بازدید | 141 پست
خواهر من۱۲ساله تو روستا با مادرشوهر زندگی میکنه اونم گم اورده

منم توروستا زندگی میکنم خونوادم شهر میشینن.

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم توروستا زندگی میکنم خونوادم شهر میشینن.

ازه دقیقا ما تو شهریم اون تو روستا بیچاره دستاش چروک شده خیلی سخای میکشه بخاطر شوهرش دم نمیزنه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
ببخش میپرسم چرا جدا نمیشید

چون عاشق شوهرمم.دوتا بچه ی دست گل هم دارم دلیلی نداره بخاطر خونواده شوهر کا پاهاشون لب گوره زندگیمو ول کنم

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
عجیب که دوست پسر دارن س.. هم دارن راضین و معتقدن با ک ر ه بودن معنایی نداره و کی جرات داره در آینده ...

مگه داریمممممم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
چون عاشق شوهرمم.دوتا بچه ی دست گل هم دارم دلیلی نداره بخاطر خونواده شوهر کا پاهاشون لب گوره زندگیمو ...

نه منظورم اینکه ک از اونا جدا نمیشید خونه جدا بگیرین

خدا نکنه جدا بشین عزیزم زبونم لال بشه

ازه دقیقا ما تو شهریم اون تو روستا بیچاره دستاش چروک شده خیلی سخای میکشه بخاطر شوهرش دم نمیزنه

منم همینطور فکر کن نون میپزم خمیر خودم درست میکنم شیر میدوشم اینا به کنار بادوتا بچه خونه ی ۷۰۰ متری روباید تنها تمیز کنی

منم همینطور فکر کن نون میپزم خمیر خودم درست میکنم شیر میدوشم اینا به کنار بادوتا بچه خونه ی ۷۰۰ متری ...

اونم دقیقا همینجوریه وای چقد تشابه

نخود

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
نه منظورم اینکه ک از اونا جدا نمیشید خونه جدا بگیرین خدا نکنه جدا بشین عزیزم زبونم لال بشه

خدانکنه عزیزم.چون شوهرم پسر کوچیکس نمیتونیم جدا بشیم باید تا اونارو به عزرائیل تحویل بدیم باهاشون بمونیم

اهاااا 

یکی رسم داشتن عروس خانم نبات رو بزاره تو شو.رتش و بعد بزاره تو چایی اقا داماد 

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
اونم دقیقا همینجوریه وای چقد تشابه

نکنه منم یه خواهر دیگه دارم😀

نکنه منم یه خواهر دیگه دارم😀

وای نکنه تو خواهر منی

اونم شوهرش بچه اخره باید پیش مامان باباش بمونه

وای نکنه تو خواهر منی اونم شوهرش بچه اخره باید پیش مامان باباش بمونه

😂😂😂چطوری فانتومی

2706