2737
2739
عنوان

یه دستور کیک امتحان شده براتولد بهم بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 89 پست
من یه جوردرست میکنم اسفنجیه  ۵ قاشق آرد  ۷ قاشق شکر ۴ تخم مرغ  وانیل  بکینگ ...

روز قبلش درست کنم یا همون روز؟؟

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
راستع. ک میگن باید یه روز قبل کیکشو درست کنی؟؟اخه من میخام شوهرم نفهمه کجا بزارم ک نبینه اخه و خراب ...

اره کیک باید حسابی خنک بشه حداقل سه چهارساعت بگذره بعد خامه کشی را شروع کن 

نمیدونم چی بگم والا ولی کیک داغ خراب میشه  

یارب نظر تو برنگردد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمینه؟برم تو سایتش؟

آره خیلی خوبه بنظرم اپلیکشین شو نصب کن همیشه داشته باشی یه اپ کامل و جامع هررررچی بخای توش هست تازه از دستورات امتحان شده کاربرا میتونی استفاده کنی با خیال راحت .. مثلا همین کیک ک میخای دستور کاربر محبوبه خدمتی عالیه بپز همینو

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
من یه جوردرست میکنم اسفنجیه  ۵ قاشق آرد  ۷ قاشق شکر ۴ تخم مرغ  وانیل  بکینگ ...

کاش مراحلشم میگفتی گلی 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2742
روز قبلش درست کنم یا همون روز؟؟

فرقی نداره من درست میکنم می زارم خوب سرد بشه بعد خامه رو میزنم تا فرم بگیره و بعد بینش و روش و خامه میزنم 

اما من هروقت درست کردم همون روز خوردیم نمیدونم بزارم چجور میشه

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
کاش مراحلشم میگفتی گلی 

الان میگم عزیزم 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

سفیده و زرده رو جدا کن 

سفیده رو با کمی وانیل اونقدر بزن تا خوب پف کنه به حدی که وقتی ظرف رو برمیگردونی نریزه 

زرده رو هم با شکر و وانیل بزن تا رنکش روشن بشه بعد آب رو آروم آروم بهش اضافه کن؛حدودا یک پنجم لیوان‌؛ 

توی دستور اصلیش روغن نیست اما من دو سه تا قاشق میزنم

آرد و بکینگ پودر رو هم سه بار الک کن و آروم آروم اضافه کن بعد هم سفیده هارو اضافه کن و به صورت دورانی و در یک جهت هم بزن ‌

؛توی این مدت زمان سفیده هارو بزار تو یخچال؛

توی این مرحله زیاد هم نزن فقط به حدی که کاملا مخلوط بشه چون اگه زیاد بزنی خوب پف نمیکنه و حالت خمیری میشه

فر رو هم از قبل گرم کن 

موقع پخت دمای فر ۱۸۰ باشه زمان پختشم حدود ۴۰ دقیقه ست

اگه دوست داشتی مواد و دوبرابر کن و بعد بین دوتا کیک خامه بزن اگه 

همون یه دونه هم کافیه وسطشو نصف کن خامه بزن

بینش هم موز و گردو بزاری خیلی خوب میشه

2740
سفیده و زرده رو جدا کن  سفیده رو با کمی وانیل اونقدر بزن تا خوب پف کنه به حدی که وقتی ظرف رو ب ...

ممنونم عزیزم خدب شه کلی دعات میکنم

کیک تولد با اب درس میشه مثل کیک شیفون خامه هم ازلوازم قنادیا بگیر

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
فر رو هم از قبل گرم کن  موقع پخت دمای فر ۱۸۰ باشه زمان پختشم حدود ۴۰ دقیقه ست اگه دوست داشتی ...

اون روکش کاکایو رو نمدونی چجوری میزنن؟اون اول عکسشوگذاشتما 

ممنونم عزیزم خدب شه کلی دعات میکنم

خواهش میکنم عزیزم

برا اینک خامه هم بزنی روش خوبه؟؟؟یه روز قبلش درست کنم یا همون ردز؟

کیکی ک بخای خامه کشی کنی حتما باید اردش ارد شیرینی پزی باشه با ارد نانوایی اصلا خوب نمیشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706