2410
2553

فردا تولد شوهرمه میخام خودم براش کیک بپزم .یه دستور امتحان شده بهم بدین واینک خامه قنادی ازاین بسته ای هابگیر با همزن بزنم خوب میشه؟؟؟

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

برو سراشپز پاپیون ببین 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اگ بخوام مث این روش کاکایو بدم چیکار باید بکنم؟

درخواست بده کمکت کنم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2714

من دستور کیک شف طیبه را درست کردم کیکش خوب شد ولی خامه اونی که باید میشد نشد چون به خاطر مسائل بهداشتی خامه قنادی نخریدم با خامه صبحانه اونطوری که باید فرم نگرفت البته مارک خامه هم مهمه خامه  پگاه یکم بهتر بود از یه مارک دیگه که اصلا اسمشو تا بحال نشنیده بودم

یارب نظر تو برنگردد...

پودر کیک بخر

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
من دستور کیک شف طیبه را درست کردم کیکش خوب شد ولی خامه اونی که باید میشد نشد چون به خاطر مسائل بهداش ...

راستع. ک میگن باید یه روز قبل کیکشو درست کنی؟؟اخه من میخام شوهرم نفهمه کجا بزارم ک نبینه اخه و خراب نشه؟

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

این کیک ی کیک ساده و خیلی خوشمزه است 😋. که برای این روزا ک تو خونه اید.عالیه 👌🧡

آرد ۲ پیمانه

تخم مرغ ۲ عدد

شکر ۱پیمانه

شیر نصف پیمانه

روغن مایع  نصف پیمانه

بیکینگ پودر ۲قاشق چای خوردی

وانیل یک چهارم قاشق چای خوری

پودر کاکائو ۵قاشق عذا خوری

دارچین یک قاشق چای خوری

پودر گردو ب دلخواه

گردوی خرد شده هم مقداری ....

اینم بگم آرد من آرد سنگک هست 😊و همیشه از آرد سنگک برا کیک استفاده میکنم 😁

و اینم اضافه کنم من موادو ۲برابر کردم و دوتا کیک درست کردم چون یه دونه  زیاد دووم نمیاره دست ما 😁😫🤣🧡

اول فر رو روشن کنید تا گرم شه .

ارد رو ۳بار با بیکینگ پودر الک کنید

مواد خشک رو ک ارد و بیکینگ پودر پودر کاکائو .پودر دارچین و پودر گردو هست رو مخلوط کنید و بزارید کنار

تخم هارو تو کاسه شکستم وانیل رو اضافه کردم  و با دو تند همزن حسابی همزدم تا سفید و کش دار شد .

بعد شکر رو آروم اروم اضافه کردم و۵مین  همزدم تا حسابی کرمی شد .همزن رو دیگه گذاشتم کنار

شیر و روغن رو اضافه کردم و با همزن دستی هم زدم حالا مواد خشک رو کم کم الک کردم و اروم هم زدم (یادتون باشه ک ب یک جهت هم بزنید )در آخر گردو خورد شده رو اضافه کنید .قالب رو چرب کنید ارد بپاشید ک کیک نچسبه موادو بریزید و بزارید تو فر با دمای۱۹۵درجه بمدت ۳۰ دقیقه ✋

تایم متغیره و هی ب کیک سر بزنید ولی یادتون باشه یک ربع اول اصلا در فر رو بازنکنید .بعد ۳۰ دیقه باز کنید با خلال امتحان کنید اگه تمیز دراومد شعله بالارو روشن کنید بعد طلایی شدن بالای کیک، کیک رو از فر بیارید بیرون و نوش جان 😘☺️

این کیک رو خودم درست میکنم خوب و پفی  میشه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

من یه جوردرست میکنم اسفنجیه 

۵ قاشق آرد 

۷ قاشق شکر

۴ تخم مرغ 

وانیل 

بکینگ پودر

یکمی آب فقط میخواد خییلی خوب هم پف میکنه 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
این کیک ی کیک ساده و خیلی خوشمزه است 😋. که برای این روزا ک تو خونه اید.عالیه 👌🧡 آرد ۲ پیمانه تخ ...

برا اینک خامه هم بزنی روش خوبه؟؟؟یه روز قبلش درست کنم یا همون ردز؟

2706