2733
2739
عنوان

یه دستور کیک امتحان شده براتولد بهم بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4713 بازدید | 89 پست
من همیشه با خامه صبحانه درست می کنم، اکثر خامه ها رو هم امتحان کردم، کاله خیلی خوب میشه، خیلی زود فر ...

واقعا؟؟ طبق دستور همون شف طیبه درست می کنی؟ پس منم یبار کاله را امتحانش کنم 

یارب نظر تو برنگردد...
اون گاناش هست باید شکلات اب شده رو با خامه صبحانه مخلوط کنی من کیک شکلاتی ساده درست کردم بدون خامه ک ...

گلی عکی

سشو داری برام بدی ؟دستور کیکتو؟؟

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلی عکی سشو داری برام بدی ؟دستور کیکتو؟؟

من دستورات کیک و شیرینی و از سایت دونفره یا ایران کوک برمیدارم دستوراتشون خوبه

دستور گاناش رو هم‌ک سرچ کنی براتون میاد تزیین راحتی هست گاناش ب نظرمن

https://www.2nafare.com/طرز-تهیه-کیک-شکلاتی-

chocolate-cake-recipe/

الان هستی بفرستم؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731
درست کردم کیکو خوب شد اما خااامه گیرم نیومد 😭😭

همون دستور من رو؟کاکائو نداری؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
همون دستور من رو؟کاکائو نداری؟

اررره همونو .چرا دارم اما اخه مزه کیکش انکار خامه میخاد 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
اررره همونو .چرا دارم اما اخه مزه کیکش انکار خامه میخاد 

با خامه پاکتیا درست کن

وسطشم با موز اینا گردو پر کن

عکسشو بده ببینم چطور شدع

2738
با خامه پاکتیا درست کن وسطشم با موز اینا گردو پر کن عکسشو بده ببینم چطور شدع

میخام بزارم فریزر .یه کیک شکلاتی درست کنم .خامع صورتیا هم گیرم نیومد فقط خامه های لبنیاتی ها هست اونا گیرم اومد میترسم بردارم خراب کنم 

میخام بزارم فریزر .یه کیک شکلاتی درست کنم .خامع صورتیا هم گیرم نیومد فقط خامه های لبنیاتی ها هست اون ...

لوازم قنادیا بسته بودن؟میتونستی از شیرینی فروشی هم بگیریا میگفتی خامه فرم گرفته میخام دیگه راحت بود کارت

لوازم قنادیا بسته بودن؟میتونستی از شیرینی فروشی هم بگیریا میگفتی خامه فرم گرفته میخام دیگه راحت بود ...

همههه جااا باورت مییشه ده تا قنادی رفتم 

چقدر بد 

با کاکائو روکشش کن

کیک درست کردی ؟

چجور شد ؟

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
2706