2737
2734
عنوان

یه دستور کیک امتحان شده براتولد بهم بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این تارت هست عزیزم. اون لایه هاش کیک نیست. ولی میتونی با دو لایه کیک همینو درست کنی. 

خوب میشه؟؟؟اگ نمیشه بیخیال شم همون عکس ادلی رو درست کنم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2728
اون روکش کاکایو رو نمدونی چجوری میزنن؟اون اول عکسشوگذاشتما 

اون گاناش هست باید شکلات اب شده رو با خامه صبحانه مخلوط کنی من کیک شکلاتی ساده درست کردم بدون خامه کشی فقط رویه اش و گاناش زدم خوشمزه شده بود

خوب میشه؟؟؟اگ نمیشه بیخیال شم همون عکس ادلی رو درست کنم 

به نظرم عکس اولی خیلی راحته. خامه قنادی و شکلات تخته ای بخر و برای تژئینش چند مدل بیسکوئیت یا ویفرهای کوچولو و شکلات 

به نظرم عکس اولی خیلی راحته. خامه قنادی و شکلات تخته ای بخر و برای تژئینش چند مدل بیسکوئیت یا ویفرها ...

خداکنه خوب شه ممنونم عزیزم سوال پیش اومد مزاحمت میشم توخودن دستور کیک امتحان شده نداری پاشم الان درست کنم .

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2738
خداکنه خوب شه ممنونم عزیزم سوال پیش اومد مزاحمت میشم توخودن دستور کیک امتحان شده نداری پاشم الان درس ...

من بیشتر کیک شیفون درست میکنم و موادمو چشمی می ریزم، قانون کلی من برای هر لیوان آرد، دو تا تخم مرغ و نصف لیوان شکر هست، بقیه اش رو چشمی میریزم.

من دستور کیک شف طیبه را درست کردم کیکش خوب شد ولی خامه اونی که باید میشد نشد چون به خاطر مسائل بهداش ...

با پودر خامه .خیلی بهتر میشه خامه فرم گرفته درست کرد 

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
وای ممنونم عزیزم نمدونم.چرا انقده امروز فیل تر وصل نشد .ممنون ک برامفرستادی 

فدات عزیزم موفق باشی

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
گلی نوشته یه دور الک کنید ِمنظور ش همون سه باره یا یکباز؟؟اخه من شنیدم اون الک کردنه تو پف کردن ...

سه بار الک کن همیشه عزیزدلم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2706