2733
2734

سلام اینو می نویسم تا بقیه مثل من نشن. من دختر دومم رو زیر نظر دکتر قبلیم بودم. ماه هفتم بارداری  به خاطر مسیر دورم وقتی نوبت چکاپ شد چون قرار بود بریم مسافرت رفتم بیمارستان بازرگانان پیش دکتر اعطم محمدی که خیلی هم تعریفش رو می کردن. مدارکمو بردم و کلی هم تو نوبت نشستم ‌. اینم بگم که من فقط غربالگری اول رو انجام دادم و دکترم گفت دومی نیاز نیست. خلاصه رفتم تو. ماما نشسته بود مدارکمو گرفت و سونو و ازمایش و... یهو با لحن خیلی بدی گفت خانم ازمایش غربالگری شما نشون می ده بچه تون مشکوک به سندروم داونه من همون لحظه مردم و زنده شدم تنها هم بودم. منو سریع فرستاد پیش دکتر محمدی دکتر هم سونو و آزمایش  رو دید اونم رو به ماما گفت وای عدد ان تی هم ۲ دیگه حتما یه چیزی هست!! چرا آزمایش  دوم ندادی گفتم دکترم نخواسته گفت دکترت مال عهد بوقه‌ الان وضعیت  شما پنجاه پنجاه خودتو اماده کن برای سندروم داون

بچه ها تروقران برا تاپیک اخرم گزارش بزنید لطفاا^تروخداااااا فک کنم یکی از فامیلا تو سایته😭😭😭😭😭😭

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تاپیم جمع بندی راجع به دکترای زنانه که ازشون راضی یا ناراضی بودیم 

اینجا بنویس بمونه نظرت بعدا بشه استفاده کرد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3593564/بیاید-اینجا-اسم-دکتر-زنان-هایی-که-ازشون-راضی-بودید-یا-ناراضی-بودید-و-دلالیشو-بگی?page=1

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731

[QUOTE=123978795]بچه ها تروقران برا تاپیک اخرم گزارش بزنید لطفاا^تروخداااااا فک کنم یکی از فامیلا تو سایته😭😭😭😭😭...[/QUO]

لینکشو اینجا بزار برات پاک کنه نی نی یار

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3298910&slug=لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران&postId=114251725

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2738

چه دكتر بي شعوري

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
منم به خاطر دکتر بی وجدانم سر زایمان نزدیک بود جون‌خودمو و بچم به خطر بیوفته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3593564/بیاید-اینجا-اسم-دکتر-زنان-هایی-که-ازشون-راضی-بودید-یا-ناراضی-بودید-و-دلالیشو-بگی?page=1

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

خلاصه به من گبو برو ازمایش خون بده هزبنه ش دو میلیونه فقط معلوم می کنه بچه ت سالمه یا نه نمی تونی بندازیش. بعدم منو طریع فرستاد بیرون. من با حال روحی خراب تعادلی تو راه رفتن نداشتم زنگ زدم شوهرم سریع رفتیم پیش دکتر خودم دکترم کلی برام توصیح داد که عدد ان تی مهمه و ۲ اصلا بالا نیست و... ولی من اروم نمی شدم  در نهابت شوهرم گفت ازمایش هم نمی دیم بچه هر چی باسه من نگه می دارم . خانما من دو ماه اخر بارداری با استرس تمام گذراندم با گریه و زاری هر چی هم دکترم بهم اطمینان مز داد که این بچه سالمه من دلم اروم نمی شد

2706