2733
2734

مادر  من سردرد داره و حس سنگینی سر که یه ماهه داره و سرفه 

رفتیم دکتر مغز و اعصاب MRI و اسکن مغزی و آزمایش خون گرفتن گفتن چون چربی خونش بالاست از اونه...ولی الان سه هفته است هم دارو میخوره برای چربی و هم کلا کنترل میکنیم غذاشو که قطره ای روغن نداشته باشه ولی همچنان این سردرد و سنگینی سر هست....من یه لحظه فکرم رفت نکنه سینوزیت باشه چون آب خنک اصلااااا نمیتونه بخوره یهو پیشونیش درد شدید میگیره و این سنگینی سرش و سرفه هاش..

تاپیکمو بخونین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیکمو بخونین

ممنونم حتما میخونم. یه لحظه فقط اولشو دیدم در مورد درمان سینوزیته تاپیکتون..آخه من هنوز موندم این سینوزیته یا نه...دکتر مغز و اعصابش که هیچی نگفت

2731
ممنونم حتما میخونم. یه لحظه فقط اولشو دیدم در مورد درمان سینوزیته تاپیکتون..آخه من هنوز موندم این سی ...

چرا میخوای حتما یه غده تو سر مامانت باشه ؟

با این روحیه خودتو و مامانتو مریض میکنی

و حتما دو تایی برین طب سنتی که پزشک باشه مزاج شناسی میکنه و خیلی خیلی خوبه برای هر دوتون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من همینجوری درست کردم هر روز انحام میدادم خداروشکر خوب شدم همیشه هم موقع بیرون رفتن ازین هد های بافت ...

متوجه اول متنتون نشدم

هد بند کسی بزنه که خیلی خوبه

چرا میخوای حتما یه غده تو سر مامانت باشه ؟ با این روحیه خودتو و مامانتو مریض میکنی و حتما دو تایی ...

وا خدا نکنه..خوب میبینم حال مامانم خوب نیست میخوام کمکش کنم...طب سنتی خوب هم تو تبریز نداریم والا...من دوجا مامانمو قبلا بردم اصلا کمکی بهش نشد

وا خدا نکنه..خوب میبینم حال مامانم خوب نیست میخوام کمکش کنم...طب سنتی خوب هم تو تبریز نداریم والا... ...

راه میتونه بره ؟

پارک نزدیکتون هست ؟

1- پیاز خورد کن تو آب بجوشه... بخور بده با چشم بسته

2- دود عنبر نسارا با چشم بشته....و

** تغذیه و سلامت معده و خوراک بسیار تاثیر داره... بخارات معده هست که توی سینوس ها میشینه

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2706