2733
2734
عنوان

خواهشا پیش این دکتر زنان بی وجدان نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 18096 بازدید | 69 پست

شما اشتباه كردين اخه چرا ازمايش خون ندادي ، ازمايش خون ميدادي نيازي به اين همه لسترس نبود ك خودت و شوهرت بكشي، ألكي اسم دكتر رو خراب كردي، اون طبق اطلاعات خودش احتمال داده ، راهش رو پيش روتون گذاشته شما خودتون سر سري گرفتين

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
الان شش روزه بچه م دنیا اومده ساامه ساام. حتی زردی هم تداشت‌ . فقط من و شوهرم مردیم و زنده شدبم. خدا ...

خدا ازش نگذره عزیزم قبلا دکتر بد استثنا بود الان پزشک خوب استثنا محسوب میشه متاسفانه قشر پزشکی فاجعه شده تو ایران و بخاطر همین اینجا براشون بهشت محسوب میشه وگرنه کشورای دیگه دکترای ایران نمیتونن جولون بدهند

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان شش روزه بچه م دنیا اومده ساامه ساام. حتی زردی هم تداشت‌ . فقط من و شوهرم مردیم و زنده شدبم. خدا ...

یه چیزی بهت بگم. 

من رفت مطب یه دکتری تو تهران. اول کار قبل از ویزیت ازمون تعهد نامه کتبی با امضا و اثر انگشت گرفت که من هیچ مسئولیتی در مقابل این مریض ندارم. اگه حالش بدتر شد یا هر چیز دیگه به من ربطی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2731

خداروشکر عزیزم

ما یکی از اشناهامون تو بیمارستان کار میکنه، بهش گفته بودن بچه ات مشکل داره باید سقط بشه، بچه دومش بود، اینم زیر بار نرفته بود، بچه به دنیا اومد سالم

میگفت اینقدر تو بیمارستان دیدم جنینی که گفتن مشکل داره سقط شده و بعد مشخص شده سالم بوده یا برعکس که دیگه به این ازمایشا اعتماد ندارم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
اعظم محمدی

الهی شکر عزیزم کع نی نیت سالمه

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

عزیزم قدم نو رسیده مبارک خداروشکر که سالمه ولی دکتر مقصر نیس ان تی عدد بالاش نشونهریسک سندرومه که بعدش یه ازمایش امینو میگیرن ازت که دقیق نشون میده که خیلی ها ان تی بالا اما تو ازمایش بعدی بچه سالمه دکتر هم نگران بوده و به نظرم دکتر اولت یکم بی احتیاط بوده 

تو مشهد کسی دکتر زنان خوب میشناسه؟

من یه بار رفتم پیششون ،از مجرب و خوب بودنشون نمی دونم راستش اما دکتر مرضیه رجبیان خیلی خوش اخلاقه😍 

دکتر فاطمه جودی هم نه خوش اخلاق نه بداخلاق ولی شنیدم کارش خوبه اما وقت زیادی واسه بیمار نمی ذاره 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
شما اشتباه كردين اخه چرا ازمايش خون ندادي ، ازمايش خون ميدادي نيازي به اين همه لسترس نبود ك خودت و ش ...

عزیزم . دکتره به یه زن باردار که تنها اومده مطب، بدون ارائه آزمایش خون گفته بچت 50 50 سندرم داون داره. بعدم به شکل بدی فرستادش بیرون. 

دکترباید به بیمار به چشم یه انسان نگاه کنه نه یک گونی اسکناس.

خب عزیزم ایشون حق داشتن حالا بچه شما سالمه خیلی ها هم ب مشکل میخورن من خودم بچم ۳بود ان تی اش ولی سالم بود ولی عین شما نگفتم آز نمیدم آمینوسنتز هم دادم چون دلم نمیومد یه بچه معلول ب جهان اضافه کنم ک اون بچه هم تا آخر عمر عذاب بکشه وقتی ب دنیاآوردمش ک دوتا پروفسور برتر ایران تایید کردن سالمه غیر این خودخواهیه کار دکترتم اصلااا اشتباه نبوده 

حميده اعلمي  عشقه عشق ، توي بعثت ١٢

واقعا کار  دکتر آیتی و چی میشناسی .. یکی که مهربون باشه و کارش خوب باشه😍

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
خداروشکر عزیزم ما یکی از اشناهامون تو بیمارستان کار میکنه، بهش گفته بودن بچه ات مشکل داره باید سقط ...

من خودم به مامانم گفتن سقط كن بچه مشكل داره در ثاني ممكنه زنده نمونه اما مامانم منو دنيا مياره سالمه سالم ام

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
یه چیزی بهت بگم.  من رفت مطب یه دکتری تو تهران. اول کار قبل از ویزیت ازمون تعهد نامه کتبی با ا ...

ازش نپرسیدی پس دکتری یا شلغم!! تو در قبال جان بیمار مسئولیت نداری پس در قبال چی مسئولی دقیقا😑😑😑

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
2706