2752
2734
عنوان

خواهشا پیش این دکتر زنان بی وجدان نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 18366 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای من برای بارداری دومم ی دکتر زنان می رفتم که بی نهایت بداخلاق بود به خدا هر موقع نوبت ویزیتم‌ میش ...

عزيزم زير گلوت تفنگ گذاشته بودن ك اونجا بري 

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
2731
معلومه اطلاعاتی در زمینه ازمایس سل فری نداری و مهلت قانونی سقط. فقط عشق اظهار نظر داری

خوش بحال توكه معلوماتت زياده و ترجيح ميدي بجاي يه كار عقلاني بر اساس احساساتت تصميم بگيري، هزاران هزار نفر از راه غير قانوني هم سقط ميكنن ب غير از اين ، مطمئن باشي و اماده ي يك بچه س سندرم داوني بهتر از اينه ك از خبر نداشته باشي، متاسفم برات 

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
عزيزم زير گلوت تفنگ گذاشته بودن ك اونجا بري 

خوب من اولبارداریم تهدید به سقطبود می رفتم پیش ی ماما که قشنگ گفت ساک حاملگیت تشکیل شده ولی جنین نیست خلاصه قشنگ گفت برو سقط کن این دکتر خیلی معروفه همسرم گفت بریم اونجا اولین بارم بود می خواستم برم نمی دونستم انقدر بداخلاقه حالا خداییش شیاف داد و امپول پرژسترون تا 4ماهم استراحت مطلق الانم دخترم تو 9ساله خدا رو شکر میکنم و گرنه به حرف اون ماما سقطش می کردم 

در ضمن عشق اظهار نظر ندارم واست متاسفم با اين لحن و حرف زدنت ، وقتي به اتفاقايي ك واسه ادما ميفته فكر ميكنم به اين نتيجه ميرسم كه بدتر از اون اتفاق ها حقشون بوده 

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

ببینید دوستان احتمالا دکتر استارتر با اون سابقه و تجربه فقط به یه عدد اکتفا نکرده و فاکتورای دیگه ای رو چک‌کرده و‌گفته که نیازی به آزمایش دوم نیست

بعضی از دکترا فقط از روی اعداد و ارقامی که حفظ کردن حرف میزنن، دکتر خود من گفت فلان گزینه تو غربالگریت بد نیست بهتره ازمایش دوم هم بدی، در صورتیکه عدد ان تی خوب بود

در هر صورت متاسفانه یه سری از پزشکا بدون فکر کردن دهنشونو باز میکنن و یه حرفی میزنن، به استرسی که به مادر وارد میکنن و‌میدونن چه ضرری برای جنین داره اصلا توجه نمیکنن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

من نوشتم نظرات در مورد خانم دکتر جنگجو این مطلب اومد که پیش این دکتر نرید بعد مطلب رو خوندم اصلا ربطی به خان دکتر جنگجو نداشت 

البته برام تعجب داشت چون خانم دکتر جنگجو بسیار محترم و باسواد هستند من ازشون راضی ام خدا ازشون راضی باشه بخدا قسم نعمتی برای مردم کرج هستند