2737
2739
عنوان

خیلی دلم شکسته خیلی 😔تا خونه گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 68 پست
ای دختر چقد عجولی من بعد یازده سال اقدام بچه دار شدم البته سه تا هم سقطی داشتم

ان شالله بزودی مامان بشی

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
عزيزم چرا شلوغش ميكني همونقدر كه بچه دار شدن برات مهمه ايشون بچه نداشتن واسش مهمه سهم شما رو كه نم ...

عشقم من نمیگم نکنه یا چرا سقط میکنه میگم  نینی که تو دلشه آرزوی منو امثال منه فقط همین.من قضاوتش نکردم فقط دلم گرف خواستم دردودل کنم.

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه هفت ماهه من سه ساله اقدامم و ده ساله که دلم میخواد  یه بار تو ماشین نشسته بودم داشتم با شو ...

دیدی آدم چه حالی میشه همش میگم خدایا چرا باید همون لحظه که من تو اتاق دکتر بودم اون خانوم میومد تو ومن میدیدمش داع دلم تازه شه

2728
انتطار انتظاره دیگه 😔وقتی تصمیم به اقدام میکنی دوس داری ازهمون ماه ی عضو جدید وارد خانواده بشه

میفهممت بخداا خودم ۱۸ سال منتظر بودم 

خدابزرگه مطمئنم خیلی زود دلت شاد میشه 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
میفهممت بخداا خودم ۱۸ سال منتظر بودم  خدابزرگه مطمئنم خیلی زود دلت شاد میشه

وای چه سخت خداروشکر که الان نینی داری😍ممنون بهم آرامش دادین

شاد بچه مشکل داشته .مث دسته گل من مطمینی سقط عمدی بود؟

اره چون زنه خیلی ریلکس اومد دکتر سونو وآزش رو نگا کرد گف هنه چی اوکیه برات فولیک اسید مینویسم اونم به دکتر ی چپ نگا کرد گف آمپولی چیزی نمیدین دکتر تازه فهمید نیخواد بندازه

2738
میفهممت بخداا خودم ۱۸ سال منتظر بودم  خدابزرگه مطمئنم خیلی زود دلت شاد میشه

چجوری باردار شدید؟

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
چجوری باردار شدید؟

راه طولانی رو رفتم 

اخرین کارهایی ک کردم 

۳ماه قبلش عمل لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی وب درخواست خودم کورتاژ تشخیصی کردم

هردو همیشه توهمه ازمایشها سالم بودیم فقط

یه لوله ام بسته بود از قبل میدونستم باز نشد توعمل البته

بعد عمل ۲-۳ماه صبح ها هردو عسل وسیاه دونه خوردیم وخرما زیادخوردم ترشیجات نخوردم  موز وپیاز ومویز هم میخوردیم 

ماه سوم باز رفتم دکتر بهم کلومیفن ولترزول و گلای وانس (همون متفورمین  این خارجیشه) داد رفتم سونو گفت ۳تا فولی خوب سمت راست داشتم یکی چپ  لوله سمت راست من بسته است ... ناامید بودم دیگه گفتم ولش اینماه هم نمیشه اقدام کردم وبعدش باوجود مخالفت دکترم رفتم مسافرت چه ها ک نکردم توسفرم  پیاده روی های طولانی شهربازی کار سنگین.... دل یه بچه بی مادر رو  هم شاد کردم ک خودم میگم از دعای اونه ... بعدسفر یک روز مونده ب موعدم درکمال ناامیدی فقط بخاطر اینکه بی بی چکی ک مدتها بود داشتم ونشده بود استفاده کنم رو استفاده کنمو بندازم دور بره ک رو اعصابم نباشه زدم وخداخواست ومثبت شد.... 

کار باید خدا درست کنه .... 

شما هم امیدوار باش من تو این ۱۸ سال حرفی نبود ک نشنیده باشم ....درکت میکنم

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

هفت ماه که زمان کمی هستش. ناراحت نباش ولی یه چیزی رو بگم هیچ موقع از روی ظاهر یکی دیگه واسش قضاوت نکن. فامیل ما یه شوهر کلاهبردار و دروغگو  داشت که خلاصه بگم رفته بود یه زن دیگه هم گرفته بود یعنی همزمان دو تا زن،داشت که این زن بیچاره فهمید که کلا چه کلاهی سرش رفته ولی حامله بود اینم دید امیدی به هیچی نیست شوهره یه ادم عوضیه که دزدکی رفته یه زن دیگه گرفته و کلی سر بقیه هم کلاه گذاشته از نظر مالی،رفت بچه شو سقط کرد. اون زن رو هم چهره شو میدیدی میگفتی چه ریلکسه ولی تو دلش کلی بدبختی زندگیش بود بعدشم طلاق گرفت.شوهره هم یکی ازش شکایت کرد رفت زندان.میخوام بگم اوضاع زندگیش در این حد فاجعه بود.ولی الان زنه خدارو شکر زندگیش خیلی خوبه با یکی دیگه ازدواج کرد و بچه هم یه دونه اورد.

راه طولانی رو رفتم  اخرین کارهایی ک کردم  ۳ماه قبلش عمل لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی وب درخو ...

علایم بارداریت چی بود؟

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
علایم بارداریت چی بود؟

من اینقدر ک هرماه منتظر بودم دقیق شده بودم رو خودم

همیشه تخمک گذاریمو میفهمیدم 

ازاد شدنشو میفهمیدم 

چند روز بعد میفهمیدم ک نگرفته ...‌ سینه هام شروع میکرد یواش یواش به درد گرفتن ..‌‌

اونماه منی ک حدود ۱۰ -۱۲روز قبل پری سینه درد میگرفتم اونماه خیلی دیرتر شروع شد چهار پنج روز قبلش 

وقبلا سینه هام سفت میشد ولی اون ماه حالت بادکنکی داشت....

ماههای قبلش یکی دوروز مونده ب موعدم سردرد میگرفتم اونماه نگرفتم

چندروز قبلش همش عطش داشتم و تشنه میشدم اونماه نشدم

ماهای قبل بالای کمرم درد میگرفت اون ماه نگرفت

واونماه خیلی شدید تر از ماههای قبل پادرد واستخوان درد داشتم...‌ 

بقیه علایم پری مثل دلدرو... رو داشتم ک همش فکر میکردم الان میشم یا یکم دیگه...

2706