2737
2739
عنوان

خیلی دلم شکسته خیلی 😔تا خونه گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 68 پست
من اینقدر ک هرماه منتظر بودم دقیق شده بودم رو خودم همیشه تخمک گذاریمو میفهمیدم  ازاد شدنشو می ...

میشه برای منم دعا کنی خیلی دلم شکسته...عین دیوونه ها دارم فکر میکنم اگه ایندفعه پریود شدم به شوهرم بگم طلاقم بده بلاخره اونم مرد چه قدر میتونه تحمل کنه خسته شدم از هرما امیدواری الکی

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه برای منم دعا کنی خیلی دلم شکسته...عین دیوونه ها دارم فکر میکنم اگه ایندفعه پریود شدم به شوهرم ب ...

وا اصلا این حرفو نزن مگه زن و شوهر فقط برای روزای خوشی هستن من شوهرم ضعیفه خودم مشکل خاصی ندارم الان باید شوهرمو ول کنم طلاق بگیرم؟توکل به خدا ایشالا زودی دوتامون و همه منتظراهم مامان میشن

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
میشه برای منم دعا کنی خیلی دلم شکسته...عین دیوونه ها دارم فکر میکنم اگه ایندفعه پریود شدم به شوهرم ب ...

توکلت ب خدا باشه برای چی طلاقت بده اخه اگه مشکل از اون باشه توازش جدامیشی ؟

حکمتی هست 

بخدا من ۱۸ سال حرفها خوردم واشکها ریختم

بارداریشون رو ازم قایم میکردن ک چشم نزنم اه نکشم

مادرشوهرم وفامیلاش تو تشیع جنازه توقبر میت خابوندن منو ک مثلا چله ام بریزه تاچند وقت تزس توجونم بود

خارو خفیفم کردن

بلا نبود ک سرم نیارن

جرات وارد شدن ب هیچ مجلسی رو نداشتم از بس انگشت نما بودمو ومقایسه میشدم هی میشنیدم اخییی طفلک شوهرش نازاست یا هی ادرس دکتر بهم میدادن و دارو تجویز میکردن برام....

چقدر اشک ریختم والتماس خدا کردم 

حتی میگفتم خدایا بهم بده اگه لایق مادربوون نیستم دوماهه بگیر  سقط کنم حداقل اینا بدونن نازا نیستم بسمه حرف.‌‌‌..

چقدر جلو اینه توتنهاییهام حامله بازی کردم ادا حامله ها رو دراوردم وگریه کردم واه کشیدم

چقدر تاپیک وتیکر بارداری دیدمو گفتم خوشبحالش ایکاش منم داشتم....

چقدر خرج کردم وشرمنده همسرم شدم‌‌‌..

چقدر چله گرفتم واینو واونور نذر کردم....

صبور باش صبح میشه این شب...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2731
منم ناخواسته باردار شدم خدا منو ببخشه تو 5 هفته میخاستم سقطش کنم ولی شبش نزدیک اذان صبح انگار یکی تو ...

آخی. الهی که سالم بیاد بغلت. موهای تنم سیخ شد!

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم زودی خدا دلتو شاد کنه با دل شکسته ت برام دعا کن درمونده شدم شاید خدا صداتو شنید

آخی عزیزم. امضاتو خوندم. چقدر درس آخه. واقعا شاکیم از این اوضاع که همه مجبورن برن پزشکی بخونن! آخرش یه روزی میشه که وضعیت پزشکی هم از لیسانس ریاضی محض بدتر میشه. من خودم لیسانس شیمی محض دارم و ارشد مهندسی پلیمر. همسرم میگه برو کنکور بده پزشکی بخون! شبها همش خواب میبینم فصل امتحاناته و من هیچی بلد نیستم آخه یازده سال پیش فارغ التحصیل شدم و چیزی یادم نیست! ان شالله به مرادت برسی😍 

با عرض پوزش از استارتر. ان شالله شمام همین ماه مامان میشی. غصه نخور. اینا همه امتحان الهی هست. منظورم به اون خانوم بارداره.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
آخی عزیزم. امضاتو خوندم. چقدر درس آخه. واقعا شاکیم از این اوضاع که همه مجبورن برن پزشکی بخونن! آخرش ...

ممنون عزیزم ایشالا توهم به مراد دلت برسی و موفق باشی و حال دلت بهتر وبهترشه😘😘😘

توکلت ب خدا باشه برای چی طلاقت بده اخه اگه مشکل از اون باشه توازش جدامیشی ؟ حکمتی هست  بخدا م ...

بمیرم برات چقد سختی کشیدی😭خداروصدهزار مرتبه شکر که الان مادرشدی 😍ایشالا صحیح وسلامت بیاد بغلت.اونقدی شیرین هست که تلخیای گذشته روپاک کنه شک نکن😘

2740
بمیرم برات چقد سختی کشیدی😭خداروصدهزار مرتبه شکر که الان مادرشدی 😍ایشالا صحیح وسلامت بیاد بغلت.اونق ...

خدانکنه   ممنونم ازدعای قشنگت 💞

امیدوارم خدا برای شما هم بخواد یه نی نی ناز ومامانی ک از دلت دربیاره همه سختی ها وغمها رو

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍