2737
2734

سلام دخترا من مجردم نزدیکه ۲ ماه لکه بینی داشتم البته هی قطع میشد میومد.. رفتم دکتر سنو دادم گفت یه کیسته کوچیکه شماهم موقعی ک کیست داشتین لکه بینی داشتین؟🥲💔درمانش چیه؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

سلام عزیزم من کیست داشتم لکه بینی داشتم گاهی هم مثل آتشفشان خونریزی داشتم 🤦🏼‍♀️ با دارو و ورزش و رژیم بهتر شدم الآنم که باردارم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببخشید عزیزم چه دارویی دکتر داد بهتون ؟

گلم من پلی کیستیک بودم 

پودر اینوفولیک ، قرص متفورمین و قرص دوفاستون می‌خوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
سلام عزیزم من کیست داشتم لکه بینی داشتم گاهی هم مثل آتشفشان خونریزی داشتم 🤦🏼‍♀️ با دارو و ورزش و ر ...

سلام گلم.

خداروشکر همیشه سلامت باشی‌.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
سلام گلم. خداروشکر همیشه سلامت باشی‌.

فدات نگران نباش واسه اکثر خانوما پیش میاد کیست داشته باشن ، حتما برو دکتر دارو بده بهت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
لکه بینی نمی‌دونم فکر نکنم من ۲ بار کیست داشتم که در عرض ۱ ماه مصرف قرص رفت الآنم نزدیک چندساله ندار ...

خداروشکر عزیزم همیشه سلامت باشی. 

سلام عزیزم من کیست داشتم لکه بینی داشتم گاهی هم مثل آتشفشان خونریزی داشتم 🤦🏼‍♀️ با دارو و ورزش و ر ...

به سلامتی عزیزم فارغ بشی ،میشه بگی چطوری باردار شدی منظورم بادارو یا طبیعی

لکه بینی نه چند ماه یکبار پریود میشدم واسه درمانشم معمولا ازین قرصای ضد بارداری میدن

منم چند ماه یه بارم ولی قبلن مشکلم یک چیز دیگه بود

جدیدن کیست دراوردم یه دونه کوچیک

گلم من پلی کیستیک بودم  پودر اینوفولیک ، قرص متفورمین و قرص دوفاستون می‌خوردم

منم همینم عزیزم 😓 اون پودر و قرص دوفاستون رو نداده بهم فقط متفورمین داده که یه دکتر دیگه میگه متفورمین تاثیر خاصی نداره 

📒📗📚✏️✒️🔍
به سلامتی عزیزم فارغ بشی ،میشه بگی چطوری باردار شدی منظورم بادارو یا طبیعی

سلامت باشی عزیزم

دارو مصرف میکردم گلم چون اصلا تخمک گذاریم نامنظم بود و گاهی دو ماه پریود نمیشدم

پودر اینوفولیک و متفورمین و دوفاستون خوردم ولی ورزش هم میکردم و شیرینی و شکلات نمیخوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر عزیزم همیشه سلامت باشی. 

همچنین عزیزم . شماهم نگران نباشید میخواستم بگم چیز خاصی نیست 

من خودم بار اول که فهمیدم کیست دارم آنقدر زدم زیر گریه پیرمردی که سونو گرفت ازم داشت می‌گفت چیزی نیست که اصلا ۱ ماه دارو مصرف می‌کنی می‌ره تازه حتی با این اندازش ممکنه خودشم بره

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
فدات نگران نباش واسه اکثر خانوما پیش میاد کیست داشته باشن ، حتما برو دکتر دارو بده بهت

راستش من قبلن هم پریودیم منظم نبود

ولی کیست نداشتم علتش نامشخص بود

یهو خوب شد پریودیم.

دوباره الان یهو لکه بینی گرفتم.

این دفعه رفتم گفتن کیست دراوردی

خیلی استرس داشتم😭💔تاپیکای قبلمو ببینی میبینی چ حالی بودم

ممنونم عزیزم💜

2706