2733
2734
عنوان

مامانم به بابام خیانت می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4235 بازدید | 137 پست
بابام مشکلات داره مامانمم همینطور مشکل اینجاست که ما داریم تاوان پس میدیم  حس میکنم دیگه هفت س ...

ببین با مادرت جدی صحبت کن بهش بگو تو حق نداری زندگی ما بچه ها رو خراب کنی تو ما رو به دنیا آوردی و مسئول زندگی ما هستی. 

بگو تو باید دست از این کار برداری از پدرت هم خواهش کن بیشتر با مادرت صحبت کنه و مشکلاتشون رو با هم حل کنن بگو شما ها به عنوان بزرگتر وظیف

ه دارید بخاطر ما دست از خواسته هاتون بردارید چون مسئول ما هستید

عزیزم سعی کن مودبانه صحبت کنی. چون اینجا مجازیه شما اجازه استفاده هر کلمه ای رو ندارید. شاید دقیقا م ...

ببین گلم  یعنی میگی مردیم اگه خیانت کنه یعنی مشکل از زنش بوده ؟ار نظر من این اشتباه چه زن خیانت کنه چه مرد این فقط به ذات طرف ربط داره نه کمبودش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سعی کن مودبانه صحبت کنی. چون اینجا مجازیه شما اجازه استفاده هر کلمه ای رو ندارید. شاید دقیقا م ...

میدونی من هفت سال آرزو مرگ بابام رو کردم؟ از بس که تو گوشم خوندن بابات بده هرزه است خرابه 

اما بعد از اینکه اون آدم وقیحانه به من زنگ میزد و ازم میخواست که باهاش رابطه داشته باشم نظرم عوض شد 

این داره عذابم میده که من نه مامان دارم که دوستم داشته باشه نه بابا ...

گناه ما چیه که باید اینجوری بسوزیم؟

چون یکبار و دوبار نبوده همه فامیل و همسایه میدونستن فقط عذاب کشیدیم از نگاه و حرف مردم

ای وای مادرت الان چند سالش ؟اینکارارو کنار گذاشته؟  خیلی بده  پدرت چطوری با این موضوع کنار امد؟

2731
ببین با مادرت جدی صحبت کن بهش بگو تو حق نداری زندگی ما بچه ها رو خراب کنی تو ما رو به دنیا آوردی و م ...

این راه جواب نداد چون مادرم نمی‌خواد چیزی رو درست کنه 

چون حالش از بابام بهم میخوره 

حرفای بی معنی و بی سر و ته رو میگن. 

با کمال احترام. این حرفا و طرفداری کردن های امثال شمارو چند نفر میبینن ک اتفاقا بچه سال هم هستن تا یچی کم بود خیانت میکنن. 

واقعا هیچ توجیهی نداره. چیزی هست به اسم طلاق. 

روابط هم همه کمبود و پربود داره بهرحال. 

یکی از یه نظر بده از یه نظر خوب. همه‌ی اون ادم رو یا باید خواست یا نخواست. 

مظلوم ماجرا هم نباشه و ظالم ماجرا هم باشه این زن حق خیانت نداشته. حتی من میگم طرف خیانت هم ببینه حق خیانت نداره. چرا که میتونه جدا بشه اگر مونده تو این زندگی یعنی بخشیده یا هر چی. 

طرف پای مرد غریبه رو باز کرده تو خونه‌اش... تا جایی رو داده که اون به اسی و خواهراشم پیشنهاد رابطه داده. 

حالا بابای اسی هر چقدرم بد، حداقل اسی چیزی از اون نمیدونه و خبر نداره و حرمت پدر و فرزندی هست. 

باز هم میگم این حرف های بی سر و ته و چرتی هست که بیاید قضاوت نکنیم. 

فقط ترویج خیانته اینا. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
نمیشه قضاوت کرد. گاهی مردا کاری میکنن که زن بیچاره نا خودآگاه به این راه بد کشیده میشه.  بدبخت ...

همین خود شما اگه طرف میگفت بابام خیانت میکنه میگفتی غلط میکنه و خیانت هییییچ توجهی نداره 

دفاع الکی از همجنس نجس‌ت نکن

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
حرفای بی معنی و بی سر و ته رو میگن.  با کمال احترام. این حرفا و طرفداری کردن های امثال شمارو چ ...

فقط پیشنهاد نبوده جلوی مادرم لب هامونو بوسیده مامانم فقط لبخند می‌زده 

و شرایط من بدتر بوده 

ای وای مادرت الان چند سالش ؟اینکارارو کنار گذاشته؟  خیلی بده  پدرت چطوری با این موضوع کنار ...

نزدیک ۶۰ سالشه

والا دیگه مهم نیست برام کنار بذاره یا نه

دهن پدرمم با دعا و جادو میبست

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
هههههههههههییییییییچچچچچچچچ چچچچچچییییییییززززززززززز توجیه گر خیانت نیست، خیانت مرز اخلاقیات رو از ...

درسته اما باید ببینی در مورد کی و با چه سطح فکری داری صحبت میکنی. برای بعضی افراد احساس تعهد و از خود گذشتگی برای بچه هاشون زیاد مهم نیست. 

البته من نمیگم خیانت کار خوبیه اما گاهی اوقات شریک زندگی کاری به روز آدم میاره که از صدتا خیانت و جنایت بدتره وقتی طرف میشکنه و برای فراز از موقعیتی که داره به کار کثیف خیانت رو میاره همه میگن طفلک طرف مقابلش هیچکس نمیگه چه بلایی سر این بیچاره اومد که این کار رو کرد

میدونی من هفت سال آرزو مرگ بابام رو کردم؟ از بس که تو گوشم خوندن بابات بده هرزه است خرابه  اما ...

ببین هر چقدرم که بابات بد باشه، جلوی تو خیانت نکرده. 

بنظرم هیچوقتم نمیکنه. 

با بابات برو تا بتونی زودتر ازدواج کنی از هر دوشون راحت شی. 

پیش مامانت بمونی باختی ازدواجت رو. 

تا اخر بیخ ریششی یا مثل همون مردا میان طرفت فقط. 

با بابات باشی حداقل مردای بد طمع داشتنت رو نمیکنن. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی