2737
2739

از اول تصمیم گرفتم بهش گیر ندم ک اخلاقش بد نشه و زهرم نکنه…..دیگه داره زیاده روی میکنه چیکار کنم؟؟؟؟تازه رسیدیم هم با اون دوتا خانم خیلی جور شده هم اینکه همش عرق میخورد تو مسیر (خیلی بیش از حد )حالم داره بهم میخوره از برخوردش چیکار کنم؟؟؟فردا و پس فردا فیلمبرداریمونه😭😭😭 ب روی خودم نیارم برگشتیم بعد حالشو بگیرم یا نمیدونم چیکار کنم واقعا؟؟؟؟

از اول اصرار میکرد جایی ک میریم مرد نباشه من میخوام لختی بپوشم حالا فیلمبرداره میگه همسرت ک اوکیه خودت مذهبی هستی؟!!! اصلا موندم با این رفتاراش

از ادمی که تحت تاثیر جو خودشو گم میکنه بدم میاد

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

عجیجم پولتو بذار جیبت قبل عروسی فرار کن از دست ش.چزا عرق خوری انقد براتون عادی شده؟ادمی که انقد بد مسته چار روز دیگ مست کنه تورو بفروشه به رفیق‌اش چی؟زتارو حامله کنه نفهمه چی؟میخام چه کنی؟همین مسیرو برگردخلاااص 

به نظر من که کلا قبل از ازدواج باید یه سری چیزا رو با هم مطرح کنید عزیزم

شما اگه قبلا گفتید که با عرق خوردن و صمیمی شدن شوهرتون با خانومها مشکل دارید اصلن نباید کوتاه بیاید 

این موضوع اصلن چیز کوچیکی نیست 

ایشون باید بدونه که در هر صورتی از الان تا هر موقع دیگه اگه این رفتار و تکرار کنه شما پاسختون خیلی تند و جدیه

و هیچ چیز دیگه ای رو هم در نظر نمی‌گیرید 

به نظرم قاطع برخورد کنید اون فیلم عروسی هم هر موقع ببنید بدترین خاطرات براتون تداعی میشه پس همون بهتر که اصلن گرفته نشه و حرمت و جایگاه شما هم حفظ بشه🤍🫂

به فیلمبرداره بگو هم مذهبی هستم هم حساس رو شوهرم  شوهرتم مست باشه که حالیش نیس بهش چیزی بگی&nb ...

میگه حد خودمو میدونم در حدی نمیخورم ک از خود بی خود بشم اصلا نمیفهمه ک رفتاراش غیر طبیعیه برا من نه ب سنگین بودنش نه ب این جلف شدنش…..

واااای خدغبهت صبر بده عروس قشنگم بیا بغلم  حرص نخور تا فیلم‌و عکست خراب نشه سر برگشت بزن پارش ...

فداتشم عزیزدلم ….میدونستم قبلا میخورد ولی بهم گفته بود دیگه نمیخوره الان باز ی مدته شروع کرده…..مسافرت میریم با خودش میاره تو راه میخوره😔😔😔

2706