2410
2553

۷ ماهه اقدامم و این ماه اولین باره کلومیفن خوردم و امروز ۱۲ سیکل آمپول hcgزدم همین طور که رفتم داخل اتاق خانوم دکتر تا آماده شم برای سونو مریض بعدی هم اومد تو ی خانوم بارداری که میخواست سقط کنه خیلی خیلی خیلی حالم بد شد نتونستم خودمو نگه دارم تا خونه گریه کردم.چطور بهش میگفتم بچه ای که میخوای بندازی من براش دارم پرپر میشم هلاکشم😔😭😭😭😭

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

با اجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3594291/چله-سوره-مریم-برای-بارداری

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صبور باش ۷ ماه ک خیلی نیست 

انشالله همین ماه جواب میگیری 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2714
7ماه که چیزی نیس...من دوستایی دارم که سه چهار ساله اقدامن

انتطار انتظاره دیگه 😔وقتی تصمیم به اقدام میکنی دوس داری ازهمون ماه ی عضو جدید وارد خانواده بشه

منم ناخواسته باردار شدم خدا منو ببخشه تو 5 هفته میخاستم سقطش کنم ولی شبش نزدیک اذان صبح انگار یکی تو گوشم میگفت مامانجون ای مامانجون😢کلا منصرف شدم

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
عزیزم شما که شرایط اون خانم رو نمیدونی  شاید اون بچه ناقص بوده یا هزار تا احتمال دیگه

به مسائل اون کاری ندارم سونوش خوب بود چون دکتر گف.من میگم چرا خدا به یکی میده که نمیخواد😓

منم ناخواسته باردار شدم خدا منو ببخشه تو 5 هفته میخاستم سقطش کنم ولی شبش نزدیک اذان صبح انگار یکی تو ...

خدا نینیتو بزات نگه داره عزیزم

2706