2737
2739

دخترم ۱۷ سالمه همیشه مرتب میکردم ابروهامو...

ابروهای پهنی هم دارم ایندفعه داشتم زیرش رو تمیز میکردم با تیغ دست خورد زیر قسمت تاچ ابروهامو زدم

خیلی نازک شدم فک کنم

چیکار کنم در میاد بنظرتون؟؟؟؟😭😭

چی بزنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اونسری داشتم بالای تاج ابرومو بند مینداختم حواسم نبود همونطور که دارم تاجمو مرتب میکنم دارم ازونور میرم داخل دم ابروم😂😑 ولی خب زود در اومد دیگه، واسه چیزی که در میاد هیچوقت غصه نخور نهایتا مداد بکش تا زمانی که کامل رشد کنن دوباره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2742
عکس فرستادم ببین بنظرت درست میشه؟؟😭😭

اره در میاد فقط اون یکی ابروتو هم همسان کن با سمت راستیه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
میخوام بزارم خودش در بیاد دیگه دست نزنم تامثل چپیه بشه  بنظرت نازکه خیلی؟؟

نازک هست ولی به بعضیا میاد بعد کلا ابرو زود در میاد درگیرش نشو تو این مدت میتونی مداد بکشی یا موهاتو یکم بندازی تو صورتت نهایتا تا یه هفته دیگه در اومدن

2706