2752
2734
عنوان

کدوم کتاب دلتونو برد😍💚

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عادت های اتمی از جیمز کلیر در کل در مورد اینه که، تغییرات و عادت های کوچیک و به ظاهر بی اهمیت، چقدر ...

اره موافقم بعد کتاب زنان زیرک کتاب عادت های اتمی یکی ازبهترین کتاب هایی بود که خوندم

2731
گروووونن فکر کنم کتاباشون😂ولی دوست دارم داشته باشمشون 😍

اره متاسفانه شاهنامه خریدم ۱و۷۰۰ ولی ارزششو داره ،خوندنش خیلی لذت بخشه  🥲😂منم دوس دارم کلکسیونی از همه شاعرای بزرگمون داشته باشم ،همه پول تو جیبیم برا کتابا میره😂

اره متاسفانه شاهنامه خریدم ۱و۷۰۰ ولی ارزششو داره ،خوندنش خیلی لذت بخشه  🥲😂منم دوس دارم کلکسیو ...

واااای😅 سنگین نیست شاهنامه؟همه میتونن بخونن و متوجه بشن ؟ ولی خودمون ادبیات قشنگی داریم اصلا یادم رفت بوده مرسی که گفتی و یاداوری کردی 

واااای😅 سنگین نیست شاهنامه؟همه میتونن بخونن و متوجه بشن ؟ ولی خودمون ادبیات قشنگی داریم اصلا یادم ر ...

من خیلی بهش علاقه دارم ،همه کلماتشو نمیفهمم ولی خب بیشترش قابل فهمیدنه وزنش و اون حس حماسی که داره با داستاناش هم توش تاریخ داره هم ادبیات ،باعث میشه بیشتر و بیشتر به خوندن و فهمیدنش ترغیب بشم ،داستاناشم خیلی جالبن خودشون و ادم دوس داره اخرشو بدونه ،من داشنم درحد معمولیه و معنی کلمه هایی که نمیدونم رو میرم از وازه نامه ش یا اینترنت نگاه میکنم

2706