2733
2734
عنوان

خیلی دلم شکسته خیلی 😔تا خونه گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خداااااااااااااااااااا چقد جیگره ماشالا خوردنیه😍🤤خدا برات حفطش کنه فندقو عزیزدلممممم

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
2731
وای خداااااااااااااااااااا چقد جیگره ماشالا خوردنیه😍🤤خدا برات حفطش کنه فندقو عزیزدلممممم

فدات بشم به خدا دنیامو عوض کرده مرده بودم زنده شدم ارزش ده سال سختی رو داشت انشالله شما هم به این زودی یه دونه دوتا سه تا از این نی نیا میاری و از وجودشون لذت میبری😍😍😍

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

به زودی باردار میشی  ب زودی   وقتی دلت شکسته  صدات  میرسه تا اون بالای بالا      من مطمئنم  تو      خیلی زود باردار میشی بخدا

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
به مسائل اون کاری ندارم سونوش خوب بود چون دکتر گف.من میگم چرا خدا به یکی میده که نمیخواد😓

هیچ کس جای من نیست بدونهدچی میکشم

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2738
فدات بشم به خدا دنیامو عوض کرده مرده بودم زنده شدم ارزش ده سال سختی رو داشت انشالله شما هم به این زو ...

خدا از دهنت بشنوه مرسی ازدعات دوست خوبم😘خداروشکر که خوشحالی خدا بهش آبجی و داداش ببخشه😘

عزيزم چرا شلوغش ميكني

همونقدر كه بچه دار شدن برات مهمه ايشون بچه نداشتن واسش مهمه

سهم شما رو كه نميندازه

ايشالا به موقع ش خدا به شما هم بچه ميده

در ضمن ٧ ماه زياد نيستا نگران نباش

به زودی باردار میشی  ب زودی   وقتی دلت شکسته  صدات  میرسه تا اون بالای بالا ...

چقد انرژی مثبتی تو عزیزدلم😍خیلی خوبه هستین واقعا خوشحالم دوستایی به خوبی شمادارم.خداحفظتون کنه😍🤗😅

خدا از دهنت بشنوه مرسی ازدعات دوست خوبم😘خداروشکر که خوشحالی خدا بهش آبجی و داداش ببخشه😘

فدات عزیزم😘😘😘😘😚

خوبه هفت ماهه من سه ساله اقدامم و ده ساله که دلم میخواد  یه بار تو ماشین نشسته بودم داشتم با شوهرم حرف میزدیم که کی باید دارو بزنم برای میکرو و اینا که دختره جلو نشسته بود و با گوشی به خواهرش میگفت دکتر سراغ دارم سقطش میکنی بعد دوباره میاری دیدم دنیای آدمها چه قدر متفاوته من له له میزنمو و اون

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
اسمش چیه من اگه پسردارشم‌قراره اسمشو بزارم شایان😍

امیر حافظ.. جیگر مامانش ایشالله بزودی شایان عزیزمونو بغل کنی😍

2706