1464
1411

ژوووون 😍 دخمل کوچولوی نی نی سایتتتتت 😂😁😚

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

بچه ها یه کانال لوازم آرایشی پیدا کردم توپ●😍😍قیمت لوازم آرایشی هاش خیلی ارزونتر از بقیه جاهاست هرچیم بخواید داره لینکشو میزارم پایین خواستید یه سر بزنید

لینک کانال😍👇👇

rojlabsoratei@

1484

14 سالته عمو؟ 

یکم زود نیست اومدی تو این سایتا؟ 

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

من خردادی ام ولی متولد سال  1381

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
دهه هشتادیای سرب زیر

😐

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1485