1464
1521

ژوووون 😍 دخمل کوچولوی نی نی سایتتتتت 😂😁😚

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

بچه ها یه کانال لوازم آرایشی پیدا کردم توپ●😍😍قیمت لوازم آرایشی هاش خیلی ارزونتر از بقیه جاهاست هرچیم بخواید داره لینکشو میزارم پایین خواستید یه سر بزنید

لینک کانال😍👇👇

rojlabsoratei@

1475

14 سالته عمو؟ 

یکم زود نیست اومدی تو این سایتا؟ 

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

من خردادی ام ولی متولد سال  1381

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                     ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌻.wekî pepûle jî dewre  welate  xwe me. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim ez na türk eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm                                      berxedaan jjîyane😏✌                             ser hildan jîyane😏✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
دهه هشتادیای سرب زیر

😐

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                     ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌻.wekî pepûle jî dewre  welate  xwe me. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim ez na türk eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm                                      berxedaan jjîyane😏✌                             ser hildan jîyane😏✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
1432