1472
1411

ژوووون 😍 دخمل کوچولوی نی نی سایتتتتت 😂😁😚

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

14 سالته عمو؟ 

یکم زود نیست اومدی تو این سایتا؟ 

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

من خردادی ام ولی متولد سال  1381

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
دهه هشتادیای سرب زیر

😐

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1432