2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی توو خواستگاریه شوهرم اول اون سوتی داد انقدر حول شده بود اومد خودشو معرفی کنه بهم گفت من پسرم از ...

خدا لعنتت نکنه از بس سر اینکه گفته رضام ازبچگی رضا صدام میکنن خندیدم دل درد گرفتم

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2728

از ازمایش خونم که برمی گشتیم یادمه برف میومد یه گوله برفی برداشتم عین اوسکولا زدم پشت کله شوهرم که مثلا بگم دیگه صمیمی ام باهات...آخه تا قبلش شما صداش میزدم😂بیچاره بهت زده شده بود فقط

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤
دوس داشتم اون لحظه رو😍 خوشبخت باشين سالهااي ساال

فدات گلم.❤

خودمم هنگ کردم فقط نگاش کردم اونم زل زده بود بهم اخرش گفت بهتره بریم بیرون موندن جایز نیس😂

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2738
🤣🤣 وای این خنده های بی موقع خیلی باحاله جمعم نمیشه  من با زنداداش کوچیکم همیشه جاهایی که نبای ...

مخصوصا وقتی ادم میره دور از جون مراسم ختم هر چی خاطره خنده داره یهویی هجوم میاره تو ذهنش😂😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

خواستگارم(شوهرم)از شهرستان اومدن مستقیم خونمون با دسته وگل وشیرینی.ما هم برق نداشتیم.تو تاریکی چایی آوردیم بعدش برای حرف زدن رفتیم پارک.بهم آدامس تعارف کرد نخوردم گفتم گشنمه.منو برد رستوران.ازم خواستگاری کرد.حلقه هم بهم داد.روز بعد دوباره مراسم خواستگاری انجام شد مامانش میگفت حلقه روجا گذاشتم.دوباره خرید برام.هنوزم نمدونن

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

یه خواستگاری بود که رفتیم صحبت کردیم تو اتاق پسره اصلا هر چی گفتم رو برعکسش رو رفت تعریف کرد پرسید چرا دکترا نمی گیرین گفتم ایران نداره اگه بگیرم باید رشته دیگه باشه 

رفت به نن جونش گفت دختره منو نمی خواد می خواد با رفیقاش بره خارج دکترا بگیره 

پرسید اهل حجاب و اینا هستین گفتم از ظاهر هر کسی معلومه 

رفت میگه دختره کلا با حجاب مخالفه و...

کلا یه وضعیتی 

دیدم باهاش ازدواج کنم باید نصف زندگیمو جلسه تو جیهی بذارم براش

مخصوصا وقتی ادم میره دور از جون مراسم ختم هر چی خاطره خنده داره یهویی هجوم میاره تو ذهنش😂😂😂

دقیقااا 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
واای یه چی یادم افتاد خیلی تابلو بودم،وقتی با خاستگارم که اوکی دادم و رفتیم برای آزمایش خون،برگشتنی ...

اوکی رو دادی یانه

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2706