2733
2734
عنوان

عقده خای سایت تشریف بیارن😂😂😂

1269 بازدید | 0 پست

پیرو تاپیک قبلم 

یعنی حسادت از تک تک کلماتتون میبارع من همه کامنتارو حوصلم نکشید بخونم صفحه های اخرو جواب دادم

روی صحبتم با اون بی شخصیتاییه ک توهین کردن یا هرچی 

من توهینارو نخوندم ولی مطمئنم چرت و پرت زیاد نوشتن ک رسیده ب صفحه ۶۰چون قطعا اگ میخوندم نمیتونستم جلومو بگیرم و یکی بدتر بارش میکردم و من شخصیتم اجازه نمیدع 

دهن ب دهن شدن با هرکسی تو شان من نیست🤟🏻🤞

دوم یکیشو خوندم نوشته بود همسرت چرا با دخترعموت چت کرده ک اخرش ب پیشتهاد رابطه رسیده(((حتی یه درصد اگ حتی شوهرم جواب سلامشو میداد من طلاقمو میگرفتم چون عزت نفسم همچین خفت و خواری رو قبول نمیکرد پرینت گرفتم از خطش حتی ریز مکالماتش)) حتیییییی یدونه از پیاماشو جواب نداده بود همون اول اورد ب من نشون داد همسرم محاله جز من حتی ب کس دیگه ای فک کنه این کل طایفه که سهله کل محله و آبا اجدادمون میدونن ک اون میمیره برای من🥲الهی فداش بشم همه کسمه نور چشامه 

اینجا یکی از عجایب هفتگانه جهانه اگه بگی زشتم میان میگن خوشگلی 

بگی بدبختم میان میگن الهی فداتشم غصه نخور

بگی خوشبختم میان فوش بارون میکنن چون اینجوری عقده هاشون کمبودای زندگیشون برطرف میشه

میدونم سخته با ۲۳سال مصداق بارز یه زن موفق بین اقوام باشی 

موفقیت و پیشرفتت ورد زبون عام و خاص باشه

من چیزی تو زندگیم کم ندارم 

بهترین خونه بهترین ماشین بهترین گپشی بهترین طلا 

بهترین شوهر بهترین بچه بهترین سفر بهترین خورد و خوراک بهترین پدر مادر 

همه چییییییی

تویی ک اومدی کامنت گذاشتی ب چیت حسودی کنن ۱۵سالگی شوهر کردی ح😂کاش میتونستی توام میکردی یا اگه کردی کاش میتونستی شوهرتو تو مشتت نگه داری ک ب طلاق نکشه  کاش میتونستی ثروتی ک من با این سن ب دست اوردم ب دست بیاری

کاش میتونی حداقل یه الونک بالاسرت داشته باشی ک اینقد کمبود نداشته باشی 

منیک دیپلم طراحی لباس دارم و قراره مزون برند خودمو بزنم 

میکاپ کارم و از هر انگشتم یه هنر میریزه میای میگی تحصیلاتت چنده؟ 😂نکشیمون دکتر 

و از همه مهم تر بهترین نعمتات خدا ک سهم منه چون لایقشم 

چون من اشرف مخلوقاتم بهترینا باید سهم من باشه

خدایا برای نعمات بی کرانت شکرت 

برای دلی که تو خداشی شکرت 

روی صحبتم با اون کاربریه ک اومده هیت داده رفتم تاپیکاشو خوندم دیدم شوهرش معتاده😂😂😂

روی صحبتم با اونیکه هیت داده رفتم تاپیکاشو خوندم دیدم ارزوی یه گوشی ایفون داره😂😂

تگتون نمیکنم حرفو بنداز زمین صاحبش بر میداره🤣

برای سوزشتون پماد …معرفی میکنم بای🤣

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍