2737
2739
اولش که کلاً خرابکاری. هی احترام گذاشتم هر چی بهم گفتن جواب نمیدادم بی زبون تو سری خور اصلآً نمیدونی ...

خواهر شوهر من علنی بچه جاریمو میکنه تو چشمم و بهش محبت میکنه ولی بچه منو تحویل نمیگیره مگه ججلو شوهرم 

عوضیه منم همش غر میزنم اتیش انداخته تو زنذگیم با این تفاوتهاش بیشعور 50 ساله مجرده روابط ما رو اون خراب کرده من همش گریه مبکنم جاریمم خوشحال از این بابت همش کرم میریزه بیشتر بره سمت اونا عوضی میکه تو مامان بچمی و فلان الکیه ها 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
راستش من دیگه کلا باهاشون قطع ارتباط کردم نمیرم شوهرم خودش میره.. مادرمم میگه تنهاش نزار هرجا رفت تو ...

با سیاستن. شما هم با سیاست باش. من کاملاً با مادرت موافقم برای منم خیلی سخت بود ولی همیشه با شوهرم رفتم. بیرون کرد دوباره هفته ی بعدش پا شدم با شوهرم رفتم. ولی چیزی نگفتم حرف نزدم. الان دیگه میدونن بدون من نمیره. واسه دیدن پسرشون حواسشون به منم هست. شما هم سعی کن بری.

آینده حتما" زیباست.🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم متاسفانه بعد از ازدواجم وقتی می بینم حرفام اثر نداره خیلی بددهن میشم اما خانواده شوهرم نه!می دون ...

خواهش میکنم عزیزم ایشاله خدا کمکت کنه و زندگیتون به شیرینیه عسل باشه     
مادرشوهر منم سرطان داشت دیگه. واسه همین باباش هی زنگ میزد میگفت بمیره راحت میشین؟؟؟  

آینده حتما" زیباست.🥰
خواهر شوهر من علنی بچه جاریمو میکنه تو چشمم و بهش محبت میکنه ولی بچه منو تحویل نمیگیره مگه ججلو شوهر ...

فدای سرت حرص نخور. حیف اشکات نیست؟ تو خونه رو براشون بکن محل آرامش خودت باهاش بازی کن. آدم ضعیف و گریه ای و نق نقو رو مردا فرارین ازش. اینجوری نباش. همه فراریم هااا زن و مرد نداره. دعا کن شوهر کنه یا انقد کار و مشغولیت براش جور شه سرش گرم شه کار به زندگی شما نداشته باشه. تو خودتم به بچه های جاریت محبت کن. مهربون باش. رفتین اونجا آشپزخونه اینا نرو بگو من بچه ها رو میگیرم دوتاشون رو ببر باهاشون بازی کن. یا دیدی اینجوری میکنه خواهر شوهرت یواش به شوهرت بگو بریم بچه ناراحت میشه. میدونم خواهرت قصدی نداره و نمیدونه این کارش بچه مونو اذیت میکنه ولی بچه که نمیفهمه. سیاست داشته باش عزیزم. مرد باید مهربون باشه. پر تلاش، راستگو محترم. بقیه اش قابل حله   

آینده حتما" زیباست.🥰
2742
شما باز دوست بودی و شاید عروس بابه میلش نبودی  ما رو که خودشون پسند کردن چی بگیم  ...

وای مادرشوهرم منم عین نوار ضبط شده است. یه سری اومده بودن ناهار خونمون من سبزی خوردن پاک کرده بودم چون پدرشوهرم دوست دارم 20 بار هی گفت سبزی پاک کردن دوست داری؟؟ واسه این که سفارش بهم بده یا مهمون میره براشون بگه براش بگیرم پاک کنم. هی گفتم نه نه نه دوباره میگفت آخر گفتم نه بابا کی خوشش میاد از سبزی پاک کردن. من از خواب خوشم میاد فقط       

آینده حتما" زیباست.🥰
خب شما که دل زده شدی مادر اولین حرفی ک به داداش بزرگم زد زمان قبل عقد  بهش گفت زن مثل گل میمو ...

چقد جالب منم دقیقاً با شما موافقم. خودمم تمرین کردم همینطور رفتار کنم. البته زندگی بهم یاد داد. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2740
خودمی انگار..حرفات حرفای منه.. دلم پره

خدا بهمون صبر بده...نمی دونم رابطه شما و همسرت تو چ وضعیتیه اما از من می شنوی دیگه ادامه نده!برای خودت زندگی کن و شوهرت رو ب خانواده اش بسپار ک خوش باشن البته اگه نمی خوای و نمی تونی طلاق بگیری.خدا بزرگه و ماه پشت ابر نمی مونه!

و گریزی نیست از زندگی...
دقیقاً شوهر منم میگفت تو حساسی. تو هر چقدرم از اونا ناراحتی خودت برو باهاش. شوهرت نمیتونه بکشتشون که ...

من شوهرم اگه خودم جوابشون رو بدم هم بازم آشوب ب پا می کنه چون اونا همش گریه و زاری می کنن ک دلمون رو شکست و این حرفا...

ممنونمم عزیزمم.خوشبخت باشی خانم مهربون

و گریزی نیست از زندگی...
من شوهرم اگه خودم جوابشون رو بدم هم بازم آشوب ب پا می کنه چون اونا همش گریه و زاری می کنن ک دلمون رو ...

ممنونم عزیزم. ایشاله بهترین اتفاق ها برات بیوفته. خوشبخت باشی دوست قشنگم     

آینده حتما" زیباست.🥰
خواهر شوهر من علنی بچه جاریمو میکنه تو چشمم و بهش محبت میکنه ولی بچه منو تحویل نمیگیره مگه ججلو شوهر ...

من یه خاله دارم همیشه دختر دایی مو بیشتر از ما احترام میکرد همیشه به اون بیشتر توجه میکرد طرفداریشو میکرد ما تو بچگی غصه میخوردیم الان دخترداییم از وقتی شوهر کرده محل به خاله م نمیزاره بی محلش میکنه همین طوری که خاله م سزای اعمالش رو دید یه روزی هم خواهرشوهرت میبینه

2706