2737
2734
عنوان

شوهرم بخاطر دختر دایش گریه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ولی اصلا نمی تونم درک کنم ، شخصا پا میشدم میرفتم کلا و تمام یعنی چی ؟ خجالت آوره این کارش&nbs ...

الان کنارمه از بس گریه کرد خابش برد

رفت دیگه جوابشو نمیدم ولی بدون شوهرم نمیتونم قلبم میگیره 

صحیح!
2731
الان کنارمه از بس گریه کرد خابش برد رفت دیگه جوابشو نمیدم ولی بدون شوهرم نمیتونم قلبم میگیره 

اشتباه میکنی این چه مدلشه عزیزمن یعنی چی چقدر بی مسئولیت و بچه است چقدر نمک نشناسه چقدر بی عقل آخه این چه وضعشه جوابشو نمیدم چیه پاشو برو خونتون و به نظرم لیاقت اینو داری که یه نفر عاشقانه دوستت داشته باشه و واسش ارزشمندترین باشی ، خودت برای خو ت لااقل ارزش قائل باش دوسش دارم یعنی چی عزیزمن یکم به خودت بیا عه 

آره 

چرا ازدواج کرده وقتی هنوز دلش با یکی دیگه اس .تو چرا دلت واسش میسوزه ؟شوهرت بدون اینکه براش مهم باشه اومده تو زندگیت و تورو عاشق خودش کرده جلوی تو برای یکی دیگه گریه کرده 

نگران اینم نبوده که پس چی تو دلت تو میگذره ؟ 

برای کسی که مهم نیستی دلت نسوزه خواهرم

2740

واقعا چرا داری تحمل می‌کنی

چرایایدنفردوم باشی

من که باید همیشه اولویت باشم

خودتودوسداشته باش تعجب میکنم چطورشوهرت زنده وسالمه 🙄😬

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

هردو چند سالتونه؟

دلم برا دوتاتون کباب شد. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
الان کنارمه از بس گریه کرد خابش برد رفت دیگه جوابشو نمیدم ولی بدون شوهرم نمیتونم قلبم میگیره 

یعنی مستقیم گفت من دل تنگ دختر داییم هستم و براش گریه میکنم ؟

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706