2733
2739
نه مشکلی با دوستی نداشت همیشه میگه اگه دختر منم ازدواج سنتی نمیکرد مثل دوتا عروسام که با پسرام دوست ...

همون فکر میکنه خیلی خوشبختین که بهتون زهر میکنه   

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم عزیزم من یک.روز بعد اینک بحث تموم شد کامنت گذاشتم اگر نگا کرده بودی😐 پس قصد اینک بین اینا دعوا ...

⁦☺️⁩🌷🌷🌷 

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
2731
قربونت بشم اخه من وقتی شوهرم باهام نیست من چکار میتونم بکنم اگه کلید عوض عوض کنم شوهرم بدتر میپره به ...

باهاش صحبت کن .‌بگو پس فردا شاید مثلا من لباس زیرم تو اتاق افتاده باشه خوب نیست مامانت بره و ببینه . بگو خجالت ‌میکشم ‌ . و رو مغزش کار کن تا خودش این کارو بکنه

2738
من یه خاله دارم همیشه دختر دایی مو بیشتر از ما احترام میکرد همیشه به اون بیشتر توجه میکرد طرفداریشو ...

ایشالاااااااااااااااااا امیدوارم

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
ابجی عزیزم من منظوری نداشتم که گفتم مادر شوهرم خوبه که اون دوستم گف نباید بگفتی..اگه ناراحت شدی به ب ...

نه عزیزم به هیچ وجه ناراحت نشدم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
مثلا مراسم عمه خاله دایی عموی شوهرتون نمیرین؟؟

نه عزیزم تمام فامیلاشون هم شهریمون هستن منظورم شهر پدریمه الان که دیگه شوهر کردم جای دیگه هستیم اونا هم اینجا کسی رو ندارن 

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2706