2733
2739
من میترسم بگم مادرشوهرم مهربونه بپرن بهم توی تاپیکی گفتم مادر شوهر من مهربون و خوبه قربون صدقم میره ...

وای بخدا اینایی که ادای آدم خوبارو درمیارن بدم میاد.منم گفتم مادرشوهرم خوبه صدنفراومدن گفتن چرایکی از غصه هاش میگه تومیگی مادرشوهرم خوبه.اینجا بعضی ها منتظرن یه چیزی بگیم تا مثل زورو بپرن وسط و پند و نصیحت و نفرین کنن😂

خدایاخوشبختی میخوام😔

من واسه تاپیک شما گفتم که مادرشوهره من خداروشکر خوبه حالا صدنفر وکیل شماشدن و میگن چرا وسط غصه مردم میگی مادرشوهرم خوبه.بخدا مردم کاروزندگی ندارن فقط میخوان ادای آدم خوب رو دربیارن اما نمیتونن😂😂😂😂

خدایاخوشبختی میخوام😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایکاش رفتاراشونو دیدی ازدواج نمیکردی هر چقدر بد باشن خانوادشن... فقط باید تحمل کرد. فقط به یه جای مشکلاتت غبطه میخورم اینکه حرفها و تیکه ها و رفتار مادر و خواهرشوهرت رو شوهرت میدید اونا جلوی شوهرت بد رفتار میکردن اینطوری شوهرت بهت حق میده ولی شوهرم تا حالا هیچی ندید منم منم مجبورم تحمل کنم چون تا نبینه باور نمیکنه. متاسفانه لو نمیرن

عزیزم تاپیکتون رو خوندم فوق العاده بود، گفته بود یک سری کتاب روانشناسی خوندید که خیلی بهتون کمک کرده ...

ممنون از توجه تون🤗🤗🤗

کتاب وقتی نیچه گریست خیلی به من کمک کرد.نوشته ی اروین یالوم. خیلی با تمرکز و دقت بخونید .بقیه ی کتابها را هم اسمشا ببینم تو کتابخونه با ترجمه دقیقش براتون مینویسم ..

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728

سلام يني از تو رختخواب بلندم كردي بنويسماااااا يه دقه اومده بودم و برم ولي به عنوان كسي كه تمام اين مراحل رو تجربه كرده اينا رو گوش كن

منم همين مسائل رو داشتم با فرق اينكه مادر شوهرم خيلي راضي نشون ميداد ولي نكتش وابستگي به پسرش بود من هم تو فشار بودم و تاپيك زدم فك مي كنم الان هم باشه تاپيكش ولي سراغش نميرم

٥ سال مشكل داشتيم همين حساسيات و داستانا راه حل

يه مسأله اي پيش اومد كه من طاقت نيووردم و ديگه بعد ٥ سال يه دعواي حسابي شد . همسرم همش مي دوني تقصير مادرشه و اون شب تمام حرفاتون زِد . خلاصه ما يك ماهه خونه رو خالي كرديم و از اون محل رفتيم و هيچ تماسي هم نگرفتيم هر كي هم زنگ ميزد جواب نمي داديم . حداقل اعصابمون راحت بود . يك سال گذشت اينا تهديد كردن به من كه زنگ ميزنيم فاميلتون أبرويز تو رو مي بريم خدا رو شكر شماره كسي رو نداشتن همه جا به جا شده بودن فقط شماره عمم كه زنگ زدن به اون و گله و خلاصه هر چي خواست گفت شوهر عمم هم به ما زنگ زِد و همسرم گفت همه چي دروغ بوده و گفت من پا در مي يوني مي كنم بيايد آشتي . دقيقا همسرم اونجا گفت كه من مي دونم فايده نداره چون فكر مادر من همونيه كه هست .

خلاصه رفتيم جلسه آشتي كنون خونه عمم . خواهر و داداشم هم كه اطلاع نداشتن مطلع شدن همه و دو تاشون اومدن تو جلسه . بدون جواب سلام از در اومدن نشستن قشنگ دعواااااااا طوري كه همه كپ كرده بودن اين چرا اين طوري مي كنه . يه سال از من خبر نگرفتن و ادرس ندادن و .... دختر شما اين طور و .... من داغ كرده بودم قشنگ حالا خوبه فأميل ما بنده خدا مي خواستن حل بشه هي أشاره به من كه حرفي نزنياااااا اين حرفاشو و زِد و بعد داداشم يه كم گفت بلاخره يه طرفه نبوده و .... اين دوباره شروع كرد .... بعد به من گفتن حرفاتو بزن منم تمام دروغاشو گفتم و تمام توهينايي كه تو اون جلسه كرده بود رو با عصبانيت گفتم بايد اين خانم معذرت خواهي كنه ، دايي همسرم گفت من اجازه نمي دم گفتم پس بفرماييد هر وقت فهميديد چه كرديد تشريف بياريد

تا دو سال بعد طول كشيد و هي خواهر شوهرم زنگ مي زِد كه مامان پشيمونه و ما راضي نمي شديم تا اينكه من باردار شدم بعد سه سال موقع زايمان اومدن بيمارستان و معذرت خواهي و كادو وووووو درست شد همه چي بلاخره فهميد با دعوا كاري پيش نميره ، كسب نمي تونه زندگي كسي رو مديريت كنه ، البته با همسرم قبل از رابطه رفتيم پيش مشاور و صحبتهاي اون تاثير داشت خيلي ، صد بار تا حالا از خواهرم اينا بابت اون روز معذرت خواهي كرده

ضمنا قضيه سله رحم رو با توجه به شرايط و اينكه يه زماني ما رو در حد طلاق برده بود پرسيده بوديم و گفته بودن صلاح بر قطع ارتباطه

خلاصه

1. شوهرت باهاته يا نه

2. اگه هست يه مدت قطع رابطه كنيد اصلا نه تلفن نه اس هيچي رو نه ببين نه جواب بده بلاك كنيد هر دوتون

3. جاتون رو عِوَض كنيد خونتون رو

4. يا حتي اگه مي تونيد انتقالي به يه شهر ديگه

5. يه دكتر نازيي برو و ببين مشكلتون دقيقا چيه

6. اول و اخر ما چيزي كه فهميديم  اين بود كه هيچي از زندگيمون نه به اين ور بگيم نه به اون ور درد دل خواستي بكني همين جا بزن خالي شي

2738
از اون روز تا الان دعوا و بی احترامی زیاد کردن و من ساکت شدم و فقط نفرین کردم همون کارایی که باهام ک ...

عزیزم من دل نوشته هات رو خوندم ، خیلی سخته ولی آدم احساس میکنه این از یه چیزی چزیده شده که از همون اول اونجوری رفتار کرده،  تو روز به روز با همسرت عاشقانه تر و خوشبخت تر باش بذار ببینه که شما چقدر بهم علاقمندید، یا شرمنده میشه از رفتار گذشته یا از حسادت منفجر میشه. برای بچه دار شدن هم علنا با عشوه بهش بگو حالا حالاها خیال بچه دار شدن ندارید و این تصمیم جفتتونه چون فعلا میخواین برای عشق ورزیدن به همدیگه وقت بذارین! خخخخ آی میسوزه

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
عه من خواهر شوهر بي شخصيتم حاملگيمو تبريك نگفت الان ٨ ماهمه باورت ميشه يه زنگ نزده واقعا نميدونم چرا ...

ببخشیدا قصد دل سوزوندن ندارم ولی امیدوار شدم بدتر از اون چیزی که من فکر میکنم هم هست!

خدا بهت صبر بده و یه نینی که باعث مباهاتت بشه 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    

کاش مادرشوهرمنم این مدلی بود ورو بازی میکرد تااینکه بامظلوم نمایی بیادومنوبدبخت کنه ،میدونست پسرش بازن دوستش رابطه داره،میدونست پسرش موادمیفروشه،میدونست پسرش موادمیکشه ،امدمنوگرفت بدبختم کرد.ایناکه هیچ بین من وجاریم که  باهم عقدکردیم ازیرلفظی ،کادوی عقد،مراسم عروسی ،کادوی عروسی،.....فرق گذاشت بینمون.عمل کرد،من ازکارم استعفادادم دوماه بیمارستان دوماه خونم زیرش لگن گذاشتم خنده داره مامانم میامدعیادتش خودش وپسرش کم محلش میکردن طلبکاربودن، سر پرستاری کردن ازش کمرم داغون شدچیزی نگفتم دوروزبعدازرفتنش ازخونم دیسکهام زدن بیرون سه ماه افتادم رو تخت،اخرشم که فهمیدم پسرش بازن دوستشه طلبکارانه امد تودادکاه قسم دروغ روقران خورد حتی نگاهم نمیکرد،الانم که سه ساله پسرشوقایم کرده جهیزیمم دزدین بردن.حالامن موندم بایه کمرداغون و زندگیه پاشیده سریه حیوون بودن اون زن که حتی  بویی ازآدم بودن نبرده.

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2706