2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه وا ببخشیددددددددد من فک کردم زنی ببخشید  وگرنه اون لحن حرف نمیزدم شرمنده🤭

😶😶😶تمنا میکنم نیاز به عذر خواهی نیست

شرمنده، بنده زودتر عرض نکردم ابجی💐💐💐💐🙏🙏🙏🙏

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
بهتر ، حالا من همش ماتم دارم مادرشوهر سیریشم چه جوری بپیجونم ، زبونشم مثه عقرب نیش داره 

خیلیم بهترنیس ابروم رفته تقریباهمه میگن چرانمیادمنم زمینوزمانوقسم میخورم که باباب پیربه پیغمبرهیچیییییییی نشدههههههههههه نمیدونممممم چشهههههه روانی

فامیلاشو که دیدم گفتم عجب خانواده باشخصیتی داره برعکس خودش..خلاصه حرف مهریه پیش اومد بابام گفت مثل اون یکی دخترم 313 تا سکه به نیت یارای امام زمان یهو پرید گفت حالا شما خیلی مذهبی هستید از دخترتون معلومه که نیستید با این پوششی که داره(جالبیش اینجا بود من خانواده سختیگیری داشتم و تا قبل ازدواج نه آرایش میکردم نه ابرو برمیداشتم حتی برای خواستگاری آرایش نذاشتن بکنم ولی دختر خودش جوری نشسته بود تو خواستگاری که تموم پر و پاچش مشخص بود جلوی بابام و داداشام)بعدم گفت 313 تا زیاده..دایی شوهرم گفت اینا خودشون میخوان زندگی کنن بذارید برن حرفاشونو بزنن به نتیجه برسن..رفتیم تو اتاق حرف بزنیم یکم نشستیم یهو زودی اومد تو گفت رفتید تو اتاق درم بستید یهو دختره ایرادی داشته باشه میندازن گردن تو..بعدم بیشتر از 230 تا سکه نمیزنیم برات..به پسرش گفتم نمیخوامت لطفا برید از خونمون و پسرش رفت گفت پاشید بریم با بغض عچیبی که تو گلوش بود..البته قبل از رفتنشون مامانم داشت به مادرش میگفت خودمون کمکشون میکنیم زندگی بذارن برگشت به مامانم گفت با من از کمک حرف نزن من خودم خونم پر از چینی های فرانسویه براشون در میارم میگم بخورید بپاشید بشکنید فدای سرتون منم بهش گفتم منم مثل دختر خودتونم چرا اینجوری میگید بعد گفت تو مثل دختر منی دختر من فرشتست خودتو با دختر من یکی ندون..خلاصه که رفتن

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
ئه چ بهتر میخوای چیکاررررر هرکی از ی مدلش میناله من از دخالت ورفت وامد زیاد همش غرمیزنه که کم میاید ...

دقیقن از خدامه بچم به دنیا اوند اصلن نیان بزارن منو مامانم راحت باشیم 🤣🤣🤣

2738
ازهمه قشنگ ترمادرشوهرمهربونوفداکارودلسوزوعاشق منه که بچه م ۶ماهه ش داره تموم میشه هنوزندیدتش😕😡

عه من خواهر شوهر بي شخصيتم حاملگيمو تبريك نگفت الان ٨ ماهمه باورت ميشه يه زنگ نزده واقعا نميدونم چرا يه پيامم نداده يعني منو اصلا نديده

ئه چ بهتر میخوای چیکاررررر هرکی از ی مدلش میناله من از دخالت ورفت وامد زیاد همش غرمیزنه که کم میاید ...

نمیشه کههههه الان من براپسرم یه تولدنگرفم چون نبودبعدشم دل خودم چی شوهرم چی اوووف خواهرنگم برات دلم خونه

😶😶😶تمنا میکنم نیاز به عذر خواهی نیست شرمنده، بنده زودتر عرض نکردم ابجی💐💐💐💐🙏🙏🙏🙏

ن چرا باید عرض میکردی سایت عمومی هس من باید حواسمو جمع میکردم لحنمم درس کنم

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2706