2752
2734
واقعا درکت نمیکنم چند سالته یکی انقدر دلش پره و داره درد دل میکنه وسطش از خوشبختی خودت میگی و خوبی م ...

اتفاقا بد هم نبود از خوشبختیش گفت .وسط این همه فاز منفی ،یکی بگه خوشبخته ،مجردها امیدوار میشن ... مخصوصا تو سایتی که راه به راه خیانت و مادرشوهر و بدبختی تاپیک میزنن.. 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
واقعا درکت نمیکنم چند سالته یکی انقدر دلش پره و داره درد دل میکنه وسطش از خوشبختی خودت میگی و خوبی م ...

خود استارتر رضایت داده که کاربرها از مادرشوهر خوب شون حرف بزنن.صفحه ی ۱۸ را ببینید .اینم عکسش. دیگه به هم گیر ندین 😉😊

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
وای عزیزم همین الان دلم هری ریخت منم خودم چندتاشو پیدا کردم،برام دعا گرفته بود که مریض بشم،افسرده شد ...

عزيزم خيلي ناراخت شدم 

الان برگشتي پيش همسرت ؟ 

😞😞

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

استارتر واقعا درکت نمی کنم.چرا در برابر همچین آدمی سکوت می کنی اونم وقتی شوهرت پشتته؟!! اینجور آدما رو تا وقتی بهشون احترام بذاری و جلوشون سر خم کنی میتازونن برات.چند بار که جوابشو بدی یا یه بار قطع رابطه کنی حساب کار میاد دستش. من 2سال محض احترام هرچی مادرشوهرم بهم گفت سکوت کردم و توی خودم ریختم تا مریض شدم و تا اتاق عمل هم رفتم. الان دیگه ساکت نمی شینم.یه بار چنان جوابشو دادم و چنان دعوایی باهاش کردم که خودش تعجب کرده بود و گفت :تو که ما هرچی بهت می گفتیم جواب نمیدادی چرا امروز جواب دادی؟!!!! منم گفتم از این به بعد همینه.وقتی هم جوابشو میدم کلی میترسه و عقب نشینی می کنه اما تا موقعی که چیزی نمی گفتم هر روز یا از دستش حرص میخوردم یا گریه می کردم.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

من مادر شوهرم يه قضاوتعاي بدي ددر حقم مي كرد و اشكم در مياورد بخاطر گناه نكرده 

پارسال فوت كرد 

موبع مرگش ناراخت شدم 

اما ته دلم اين احساس دازم ديگه نيستش كه بخاد حرفي بهم بزنه 

و اينكه اينجور گناهش كمتره 

البته حلالش كردم 

اما باعلش درد دل مي كنم كه الان متوجه شدي كه درباره من قضاوت اشتباه مي كردي 

اما نمي دونم خواهر شوهر ر چكار كنم 😓😓😓😓

يعني اونم قراره نفهمه اشتباهش رو تا اون دنيااا 🥺🥺

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
کاش مادرشوهر خواهرشوهر منم مثل مال شما بودن و هیچوقت سراغ منو بچه هامو نمیگرفتن مال من تو یه بحث کو ...

منم میخواسم فقط یباردیده بشن که فامیلام نگن نیومدن که گفتن منم خودموخلاص کردم گفم قطع رابطه کردیموتمام همه هم گفتن خوب کردی حق باتوعه حتی خواهرمادرشوهرمم گف اون لجبازه قاطی داره

2706